Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik, hogy valaki egyáltalá...

Létezik, hogy valaki egyáltalán ne értsen semmihez?

Figyelt kérdés

Már úgy érzem, hogy nem kéne ezen a világon lennem. Kb. 2-3 éve tart, hogy egyre rondábbnak látom magam a tükőrben, egyre jobban utálom magam, és egyszerűen már az sem megy, ami régebben ment.

A lényeg az, hogy van egy bizonyos sztár, akibe már úgy éreztem beleszerettem, és tegnap olvastam egy oldalon, hogy ez nem szerelem, csak csupán nincs saját életem. És akkor jöttem rá, hogy téneg nincs.

Egyszerűen mindenhol stresszes vagyok, és már sehol nem merem elengedni magam.

Nincsnek barátaim, 2 lánnyal chatelek a neten, de az egyikük már elkönyvelt egy őrültnek, a másikuk meg egyelőre még elvisel.

Szóval. Lényeg, hogy ronda is vagyok (nagy orr, kis, sárszínű szem, vékony száj, pufi arc, nagy ál, sárszínű haj, elálló fülek, és kövér) , nagyon visszahúzódó .

Igazából nem tudom, minek kell élnem. Hiszen tehetségem igzából semmihez nincs, nem vagyok szép, a szüleim elváltak, és állandóan problémák vannak, az osztálytársaim utálnak. Ugye barátaim nincsenek.

Anyukám testvérei elviselnek, apukám testvére utálnak.

A testvérem is unalmasnak tart.


Tehetségem meg nincs semmihez. Eddig sokat rajzoltam, de aztán látva, hogy mésok sokkal kevesbb idő alatt, és sokkal, de sokkal szebbet csinálnak, mint én, már többször felakartam adni, most meg végleg feladtam.

Még a rajzoláson kívül írni szeretek , viszont nagyon amatőszinten írok, már sok könyvet elkezdtem, de mindegyiket meguntam, a dalszövegeknek meg bénák a rímjei.

Varrni, és trsaihoz ( karkötő készítés, kézműves dolgok ) nem vagyok elég ügyes.

Sportot meg inkább hagyjuk, mert gyűlölők sportolni.

Szóval szerintem életem sincs, sőt, az egésznek semmi értelme.

Létezik, hogy egyáltalán nem érek semmit, vagy van valami, csak még nem találtam meg?



#élet #érzés #szürkeség #semmit nem érek
2016. aug. 20. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy így lenne. Ha gondolod, irj rám
2016. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy te nem latod magad szepnek, vagy az, hogy tenyleg nem vagy szep, nem jelenti azt, hogy nem vagy jo semmire! Annyi minden van amit meg nem is probaltal ki! A tantargyak kozul semmit nem szeretsz? Semmilyen teren nem tudsz elindulni?

En biztos vagyok benne, hogy van aki szeret teged, csak meg kell talald es van amihez ertesz es szeretned is csak meg nem tudod hogy mi az!

2016. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan, hogy gyűlölsz sportoni... 25 millió spoort van! Biztos van olyan sport ami tetszik és tehetséges vagy benne.
2016. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb az emberek többsége nem jó semmiben igazán,ezt hidd el. Többségük nem is sportol és nincs is hobbija a söriváson és a tv sorozatok nézésén kívül .Szóval nem vagy egy kirívó eset .Simán le lehet így élni egy életet, a legtöbben ha nagyon unják magukat gyorsba párt keresnek és elkezdenek gyereket gyártani az ad egyfajta értelmet az életüknek.
2016. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyetértek a 4-essel sokan csak kevéssel térnek el az állati ösztönöktől evés alvás szaporodás, és így elvannak boldogan egész életükben
2016. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!