Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Üresség érzés és aluszékonyság...

Whiterat kérdése:

Üresség érzés és aluszékonyság. Egyik ismerősömnél fellépett ez a 2 dolog egyszerre. Mi miatt lehet az, hogy egész nap szinte alszik és olyan üresség érzete van? Semmihez nincs kedve és bármikor szinte elalszik.16 éves lány.

Figyelt kérdés
Szerelem vagy szerelmi csalódás okozhatja ezt? Hasonlót tapasztalt valaki?

2016. jún. 28. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én amióta megszülettem ilyen vagyok,úgyhogy tapasztalok hasonlót,de nem tudom mitől van
2016. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Depresszió?

Ha nem lelki dolog, akkor legalább rutin labort csinálnék.

2016. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vitaminhiány vagy vashiány. Vérvétel kellene.
2016. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem motiválatlan, és tö. ke tele van az egész világgal, és már nem kér belőle; mert mondjuk megy a képmutatás ezerrel, ő nem akar részt venni benne, és csak azt látja, hogy mindenki mindenhol erőlködik, de sehol senki nem jut egyről a kettőre, hogy mondjuk jobb munkája lenne, csak hajt, és pl nem tud elmenni színházba vagy nyaralni, saját házról meg gyerekekről meg kiskutyáról meg már nem is álmodnak az emberek. Szerintem csak ezt látja, ezt unta meg, besokallt és megelégelte.
2016. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és vashiányom van már évek óta
2016. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!