Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy én augusztus...

Normális az, hogy én augusztus 20-án így érzem?

Figyelt kérdés

Minden augusztus 20-án megnézem élőben közelről az aug 20-i tüzijátékot ,a debrecenit mivel Debrecentől csak 10 km-re lakok ,a budapestit pedig neten videón nézem meg utána és nekem az augusztus 20-a egy olyan ünnep,hogy hogy is mondjam,nem az ország ünneplését érzem benne,a tűzijátékban sem,hanem azt ,hogy összejön egy hatalmas tömeg és megnéz egy szìnes fényjátékot valamint azt ,hogy ilyenkor már határozottan tényleg közeledik az ősz,negyed kilenckor már korom sötét van. Ezeket érzem ,nem az államalapítás hangulatát.

Normális ez így,hogy így érzem?



2016. aug. 21. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Te nem veszed észre hogy milyen jelentéktelen dologról beszélsz most?
2016. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, miért ne lenne az? Az ember nem tehet róla, hogy mit érez. Az, hogy az ősz közeledtével is összekapcsolod az ünnepet, egyáltalán nem baj, nem is furcsa, hiszen tényleg a nyár végefelé van, és tényleg korábban sötétedik már ilyenkor, mint Szent Ivánkor, de azért próbáld meg ennél több tartalommal is megtölteni. Olvasgass róla, ne csak a tűzijátékot nézd meg, hanem más ezzel kapcsolatos műsorokat is, ne csak a tűzijátékra menj el ilyenkor, hanem misére is (ha nem is vagy vallásos), stb., akkor jobban megtelik tartalommal.
2016. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
én meg meg se nézem a tűzijátékot, mert felesleges pénzpazarlásnak tartom... ilyenekre bezzeg van pénz az adónkból, de normális fizetést adjanak arra már nincs.
2016. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Normalis, de ha igazi magyarnak erzed magad, szerintem erdemes lenne kicsit a felszin ala nezned, es utanaolvashatnal a tortenelmi hatterenek stb. Erdekes dolgokrol van szo, nem mellesleg a sajat hazadrol..es akkor a tovabbiakban ezen az unnepen mindig eszedbe fog jutni, es ilyenkor erezheted igazan, hogy milyen nemzetisegu vagy!
2016. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem szeretem a nemzeti ünnepeket, pedig több tekintetben elég hazafiasnak tartanak. Jellegükből fakadóan túl sok kultikus, misztikus és politikus elem szövi át őket, a sznobizmusról nem is beszélve. Másrészt mindig az az érzésem, hogy ezeken a napokon szinte elvárás egyfajta csoporthoz idomuló magatartás és érzelmek, különben "milyen magyar vagy te".
2016. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!