Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Húsz felett sem találni a...

Húsz felett sem találni a saját stílust?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de még mindig nem találom meg a stílusomat, állandóan másképp öltözködök. :D

15 éves koromban rajtam is átment az 'emó-deszkás' korszak (:DD igen, tudom..), és néha kicsit afelé húzódok, már olyan tekintetben, hogy ugyan úgy felveszem a vans cipős, kapucnis bebújós pulcsis szettet, mint a magassarkú és szoknya-blúz kombót. :D

csak azért furcsállom, mert sokaknak kialakul a stílusuk, amiben jól érzik magukat, jellemzi őket, és nem azokra gondolok, akik azt veszik fel, ami épp kapható a bershkában. :D (jelenleg ugye ez a crop top - magas derekú nadrág)

de én valahogy sehogy sem találom.. ez azért ennyi idősen normális? :D


2016. aug. 22. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgokon szoktam gondolkodni, bár én rájöttem, hogy nem kell feltétlen egyhez ragaszkodni, nekem többféle tetszik, és kész.



Viszont mindjárt nagyon nagy oltásokat fogsz kapni, hogy ilyesmivel foglalkozol 25 évesen stb.

2016. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kialakulatlan személyiség jele lehet.

Próbáld végiggondolni mivel töltöd a napjaidat.

Milyen a munkád ? Mozgalmasan élsz /sok testmozgással,jövés menéssel/ , vagy csendesen /irodában ,vagy autóban ülve/

Mi a fontos számodra az öltözködésben /kényelem,feltünő megjelenés ,jó megjelenés...ilyesmi/

Milyen benyomást szeretnél kelteni az embrekben. /megbízhatóság,szigorúság,összeszedettség,gazdagság,

vidámság/

Egyéniséged mely fontos részét szeretnéd megosztani a külvilággal,

Ha ezzel megvagy,már csak ki kell választani a neked megfelelő stílust. /klasszikus,időtlen,romantikus ...stb/

2016. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell kimondottan egyik sztereotíp csoporthoz se tartozni. Ezen az ember általában 15 évesen átesik és rájön hogy egy idő után ezek nélkül is kialakul a saját ízlése és stílusa.
2016. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!