Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite-om nem enged...

Gszk kérdése:

Huawei P8 Lite-om nem enged fel a wi-fi hálózatokra, a saját otthoni wifimre sem. Ezt írja a az alá: "Hozzáférés a hálózathoz megtagadva" Újraindítottam többször is; a probléma ugyanúgy fennáll. Tudnátok valamilyen megoldást találni a problémámra?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 11. 11:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Biztonsági mentés, és visszaállítás megtörtént; semmi változás... :/
2016. ápr. 11. 21:33
 2/9 anonim ***** válasza:

1,Biztos hogy helyesen írtad be a jelszót? Ha igen akkor

2,Próbálj meg egy gyári vissza állítást Bár ez az adatok törlésével jár)

2016. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hali! Tudom nem mostani ez a kérdés, de nálam most merült fel ez a probléma. Neked hogyan sikerült megoldanod?
2016. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kértem én is minden fórumot segítséget, de mindenhol csak eddig jutottunk: "indítsd úja-nézd meg a beállításokat-gyári vissza állítások". De ezeket 2016-ban már alapból megcsinálja minden nyolc évnél idősebb. Itt még jött a nézzem meg, hogy helyesen írtam e be a jelszót. Ilyen problémánál azért az ember megnéz jó néhány free wifit, meg ismerősök hálózatát; szóval ezzel sem voltam előtébb. :/ Mivel semmi nem vezetett eredményre sajnos maradt a szervíz. Mivel két hónapos a telefon; van még bőven gari. Egy ismerősöm telefonjánál alaplapcsere oldotta meg ezt a problémát.
2016. ápr. 18. 07:31
 5/9 wma válasza:

Engem is elért a dolog.

Szerviz nélkül sikreült valakinek megoldania?

Köszi!

2016. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Indítsd újra a routert
2016. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Aki hasonló problémával közd, annak pár info:


A telefon frissítésével történt 99%-ban a baj. Az új Firm a hazai szolgáltatók firmware-jével nem teljesen kompatibilis. A hiba nem hardveres, szoftveres. P8 Lite készülékeket érint. Az utolsó frissítés utáni wifi acess denied a 2016 év végi p8 lite frissítésekkel jött elő. Gyógyításról nem tudok, de egész szép kis csapat szerveződik a neten a témában. Rengeteg az érintett készülék. Ami biztos, hogy a következő frissítéssel már orvosolva lesz a P8 lite wireless problémája.

2017. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Forrest05 válasza:
Nekem is hasonló a problémám.... nem lehet vele kezdeni semmit.... Hard Resetet is csináltam már és ugyanúgy fentáll a probléma. Ja és mellesleg mióta megvan a telefon kicsit több mint egy éve nem hoz ki nekem frissítéseket így még frissíteni se tudom a szoftvert... marad a szervíz úgy néz ki!!! sikerült már valakinek ezt orvosolni otthon szervíz nélkül ?
2017. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kicsit régi téma, nálam is körülbelül a frissítés óta - fokozatosan - merült fel a probléma. Először nem fogta a wifi jelet olyan távolról, később csak router mellől - ergó szinte az otthoni wifin kívül semmit nem fogott.. -, és most már semmit sem fog.


Jelenleg újratelepítettem a telefont, az egy frissítés előtt publikált verzióra, a wifi körülbelül 1 napig működött és megint elkezdte előről.. ismételten csak a router mellőli csatlakozásnál nem tagadja meg a kérést..


Esetlegesen valami hasznos infója akad valakinek?

2017. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!