Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén! Ilyen embernek...

Őszintén! Ilyen embernek milyen életkilátásai vannak? (Molnár Krisztián)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ka0vEcmhwcA

Csak bele-bele nézegettem, állítólag kisegítő iskolába járt, tehát fogyatékos. Viszont az ilyen emberre milyen sors vár? Meddig él? Mi lesz ha a szülei már nem lesznek mellette? Ez számomra csak azért furcsa, mert a hétköznapi normális embereknek is rendesen meg kell vívniuk a maguk harcát, hogy munkát kapjanak, fizessék a kiadásokat, megoldják a problémáikat. De ez a gyerek konkrétan vegetál. Ebből a videóból nem tudom leszűrni, hogy mennyire hibás a saját sorsáért. Mert ha egyáltalán nem, akkor szerintem elég undorító, hogy az össznépi magyar nettársadalom folyton ott alázza, ahol csak tudja. Magyarázzátok már meg nekem, hogy egy fogyatékos ember miért "örvendhet" ekkora közutálatnak! Mert ha tényleg nem játssza meg a "szerepét" és csak a saját videóit készítgeti, akkor roppant szánalmas ez az őt körülvevő gyűlölethullám. Hangsúlyozom, csak annyit tudok róla, hogy mindenki utálja és ebbe a videóba is csak bele-bele nézegettem. De majd ti úgyis leírjátok az igazságot.



2016. aug. 22. 13:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jógyelek
2021. dec. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!