Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek hozzám hasonló...

Van köztetek hozzám hasonló beteges álmodozó?

Figyelt kérdés
Tudom kb. mintha egy hü***gyerek lennék, de sokszor előfordul, hogyha YT-n egy-egy jobb számot hallgatok (Kygo, Imany, Calvin Harris) és annyira megfog a hangulat, hogy ezalatt luxusautókról (6-os BMW, AMG Merci) nézegetek képeket a google-n, miközben elképzelem magamat, ahogy száguldozok a környéket és imponálok azoknak a csajoknak, akikkel közösen legfeljebb csak egy levegőt szívok, mert másra úgy sem lenne esélyem. Van úgy hogy egy számot 10-20-szor is végighallgatok és a háttérben elindítok egy motorhangokról készült válogatást. A "valóságba" akkor csöppenek vissza, amikor egy velem egyidős gyerek a zenehallgatásom közben azzal a kocsival száguldozik 130-al az ablak alatt, amit én 2 perce nézegettem a guglin. Ilyenkor arra gondolok, hogy "De sz*r egy világban élek, mert ha egy kicsit szerencsésebb lettem volna, most én ülhetnék ott azzal a külsővel és gazdagsággal. De ehelyett folytathatom a tanulást, a srác meg várhatja az esti orgiát és a bulit."

2016. aug. 22. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

váltsd valóra.

nem olyan nehéz,ha kellően elszánt vagy.

nekem is volt egy olyan álmom,hogy kigyúrva repesztek egy menő kocsival mellettem egy fullos 10 pontos bombázó akinek a csupasz combját simogatom vezetés közben és szól a kedvenc számom.

26 éves koromra össze is hoztam,aztán jött a következő álmom végrehajtása.Ennyi az egész.


Aztán van még egy álmom.

120 nő felcsípése és megdugása.

Azért 120,mert Cassanova is ennyit blokkolt életében.

Most tartok 55nél,úgyhogy még van hova fejlődnöm,de nem sietek mert tudom hogy valóra tudom váltani.

2016. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja van, de nem a csajoknak valló villogás motivál így nem csak álmodozom róla, hanem teszek is érte.
2016. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Igaz, nem ismerlek, de támpontként legalább elárulhatnád, hogy mivel sikerült elérned. Gondolom nem 8 órás irodai munkával havi nettó 200-ból.
2016. aug. 22. 15:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, aki tesz is az álmaiért, pls írja már le, hogy mi a foglalkozása. Nagyon érdekelne, hogy milyen szakmával lehet megkeresni egy 6-os bömös árát.
2016. aug. 22. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Sima vállalkozással.

Felderítettem a piacot és kerestem azt a rést azt a terméket,azt az igénykört,szolgáltatást bármit amire nagy a kereslet,de kevés a kínálat,vagy nem kielégítő a minőség.

Amikor megtaláltam már csak annyi volt a teendő,hogy vettem/csináltattam belőle sokat,lehetőleg a gyártótól,aztán eladtam közel dupla áron,vagy amennyiért tudtam.

És igaz nem 8 órás meló az ilyen,hanem 12,akár 16 az első években,de ha magadnak dolgozol másképp telik az idő,mert tudod,hogy megéri.

De igazából a kapcsolatrendszer az ami megfizethetetlen és az első számú út a pénzhez.

Azt kiépíteni és fent tartani,pótolhatatlanná tenni magad a művészet nem a sima munka,mert arra bárki képes.

2016. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van. Én író akarok lenni, van egy karakterem, aki zenei karrier felé törekvő egyén. Egy adott énekes (Nate Ruess) dalait hallgatva, el szoktam képzelni jeleneteket, hogy ő énekli stb.
2016. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is teszek az álmaimért egyébként, de én nem tudok tanácsot adni, mert az én álmaim közt nem szerepel a sok pénz.
2016. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én mert híres sztár akarok lenni



csak kár hogy a gyakorikérdés nem tud ebbe segíteni ha meg tud az emeilemre kuldjenek kérdéseket ha tudom megválaszolom amúgy a hannah monntana a film az elképzelt híressé válássom

2019. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

amúgy miley cyrus


de i looked you utolsó dal zenéje


és a the climb az inspiráló zenéim hátha sikerul híresnek lennem

2019. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!