Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy reménytelenül érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy reménytelenül érzelmes, álmodozó srácnak miért nem lehet hozzá hasonló gyengéd, érzékeny lányt találnia? Olyan rossz egyedül, a hiányzó másik felem nélkül!

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hány cm vagy ?
2012. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ASOT ***** válasza:
59%

pont ezért, mert így adja/adod elő magad.


a nőknek nem egy "nő" kell maguk mellé, hanem egy pasi.

2012. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

istenem de szánalmas vagy, és még sokan másik akik ilyen "jajj de cukifiú vagyok és érzelmes és magányos és tündéri"


a sírással nem lehet semmit megoldani!

2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

1) Mert az ilyen srácok általában nem kezdeményeznek. És hiába van hűdenagy egyenjogúság, a lányok elvárják, hogy a fiú kezdeményezzen.

2) A lányok az önálló, erőt sugárzó pasikra buknak. Az érzelmes, álmodozó srácok NEM sugároznak erőt, az uccsó mondatod meg megmutatja, hogy nem vagy "önálló" (nem a legjobb szó, de értsd jól).

2012. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért,mert a hasonló beállítottságú lányok általában taplókat fognak ki,velük jönnek össze,így elég nehezen találnak egymásra...Egyébként pedig kicsit tedd félre ezt az extra érzelmességet,hiszen ez férfiban,nőben egyaránt riasztó.Ráérsz akkor kiadni magad,ha már benne vagy egy párkapcsolatban,az elején legyél magabiztosabb,határozottabb,visszafogottabb,ne add ki ennyire az érzéseidet!Másrészt az önsajnálat rendkívüli lehúzó erő.Egy mosolygós,pozitív embernek sokkal több minden sikerül.
2012. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez szép!

Tehát a lányok az olyan igazi macsós pasikra buknak, persze ha én egy lányon bizonyos esetekben a külsőt helyezem előtérbe, akkor egy bunkó hím soviniszta disznó vagyok.

Amúgy komolyan ez a szánalmas, hogy a lányok nem azt nézik, hogy lelkileg össze illenek -e, hanem hogy menyire menő, milyen magas, milyen kocsija van, miket szól be a tanárainak.. stb

De a lányokat tisztelni kell mert ha nem akkor olyan hisztit levág mint még sohase persze ,hogy minden héten discoban vannak ahol úgy viselkednek mint egy utolsó útszéli...

Persze amikor a pasi dobja (általában egy másik csajért), akkor meg kivan teljesen sajnálni kell és ha nem sajnálod, akkor érzéketlen vagy és bunkó.


Most komolyan ha nektek ez kell lányok akkor áldásom rátok és legyetek boldogok, de ha titeket nem fog tisztelni az ilyen típusú srác, pasi akkor aztán ne csodálkozzatok, hogy ha hasonló üzeneteket kaptok.


Az kérdés írójának meg azt válaszolnám, hogy ne csüggedjen, nem az olyan lányokkal kell foglalkozni, akik a külső alapján ítélnek meg egy srácot, majd találkozol hasonló beállítottságú lányokkal akik olyannak fogadnak el amilyen vagy.


Dióhéjban ennyi a véleményem az egészről.

2012. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ma 20:18

Még hogy nem kezdeményezek? Több száz lánynál próbálkoztam már, mégsem jön össze 1-2, néha több randinál, egyszerűen kiszeretnek valamiért belőlem (ha egyáltalán belém szerettek valaha is)!

Ez nem sírás, egyszerű ténymegállapítás: nem érdeklem valamiért a lányokat!

28f

2012. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én is kezdeményeztem már nem is egy lánynál, nincs most hozzá kedvem, hogy leírjon a sok-sok értelmetlen időpocséklást és energiát, amit alányokkal való ismerkedésre fordítottam feleslegesen...

A külső számít és ez a lényeg legelőször is.

2012. jún. 14. 21:05
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 20:16


165cm, ez az egyik fő ok, amiért senkinek sem kellek.

2012. jún. 14. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Megértelek kedves kérdező! Én am 170 vagyok, de még így sem elég magas nagyon sok lánynak! És ráadásul olyan irreálisnak tartom, ha egy 155-160 cm -s lány 20-25 centivel magasabb pasit képzel el maga mellé! És hiába a határozottságom, kedvességem, rámenősségem, egyszerűen sokan kijelentik, min. 180 centis pasi kell, és kész! Hát fasza...:(
2012. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!