Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiszel a sorsban? Ha igen miért?

Hiszel a sorsban? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Nemed,korod is írd le kérlek :)
2016. aug. 23. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Te döntöd el milyen lesz a sorsod.

16/F

2016. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Leginkább úgy gondolom, hogy felesleges sorsról beszélni, amíg nem tudjuk megmondani előre a jövőt. Tehát, mondjuk én orvos leszek. Erre valaki mondhatja, hogy a sors akarta azt, hogy segítsek az embereken. De mondhatjuk azt is, hogy véletlenül elkaptam az egyik doktoros sorozatot a tévében és megtetszett.

23 F

2016. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Nem hiszek benne, ez csak duma. De mégis mikor olyat látok, hogy valakit hatalmas baleset ér, akár többször is bizonyos idő elteltével, és túléli, elgondolkodom azon, hogy lehet neki még nem jött el az ideje... Nem tudom, hogy ez sors e, vagy valami földöntúli segítség, de tény, hogy sok ilyen eset megtörtént már.
2016. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de vannak érdekes dolgok.

Az előzőhöz hozzátéve, ott vannak a tipikus szerencsétlen vagy szerencsés emberek.

Haverom például szerencsétlen, mert nem is vezet sokat, de állandóan belemennek, de még akkor is, ha buszon ül.

Vagy siklott már ki alatta vonat.

Na most ez is milyen már?

2016. aug. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!