Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem fura, hogy én ezt egy...

Nem fura, hogy én ezt egy kicsit sem érzem furcsának?

Figyelt kérdés

Ha valaki irritál, akkor megmondom neki, hogy: "Nem vagy fontos tagja az emberiségnek"

Jó néha csak a háta mögött jelentem ki ezt, ahelyett, hogy inkább a szemébe néznék és közölném vele.

Valójában én se vagyok, fontos, de ez engem nem izgat. Sőt szívem mélyén úgy vallom, hogy igen is az vagyok. Én vagyok az alfa és az omega. Mindenki köcsög kivéve én. Pedig tudom, hogy valójában ez nem így van, de mégis így vallom, mert sokkal jobb abbab a tudatban élni, hogy rajtam kívül mindenki hülye.


2016. aug. 25. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
És mivan ha senki sem hülye, csak Te ?:D
2016. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele.
2016. aug. 25. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem furcsa. Én tudom, hogy én vagyok az alfaomegabétakappagamma, és nem tévedek.
2016. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökfőzelék vagy te hozzám képest.
2016. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az alfa és az omega. Én is normálisnak érzem magam, de neked meg mindjárt jönnek a beszólogatós kommentek, valószínűleg cigányok.
2016. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!