Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Árpád úti, Ady Endre úti...

Árpád úti, Ady Endre úti illetve a Rakéta utcai lakótelep mennyire gáz Csepelen? Elég sok eladó lakás van ezeken a területeken és kicsit furcsának tűnik, ezért kérdezem. Vennétek ott lakást?

Figyelt kérdés

#Csepel #lakásvásárlás #Árpád út #Ady Endre út #Rakéta utca
2015. máj. 31. 12:41
 1/3 horbeni ***** válasza:
65%

én nem laknék arra, de ez szubjektív....

Érdemes elmenni egy szép napon, és magad felmérni, mert a személyes benyomásodat semmi sem helyettesíti...

2015. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lakásvásárláson vagyunk túl nemrég, kedvező árak miatt Csepelről is szereztem ismereteket:


Árpád úti 4 db 10 emeletes paneltömbben mi is megnéztük jó pár lakást. Maga a lakás mérete (46 m2), elrendezése jónak mondható (legalábbis nekünk az volt, mi 2-en költözünk volna). Előny még, hogy mindegyik lakás ugyanolyan a 4 tömbben, így könnyű az árakat összehasonlítani (milliós eltérések is lehetnek!!). Sajnos az épületek eléggé lepukkantak, panelprogram előttiek. Kivéve az egyik, ami kívülről már szigetelve van, de a lépcsőház belül okádék, lift összefirkálva, és a radiátorokon sincs egyedi mérő. Így a rezsiköltségek magasak. A környék fényes nappal jónak mondható (pl. Csete Balázs sétány nemrég lett felújítva, 2 iskola van a közelben), viszont nekünk is feltűnt, hogy elég sok lakás eladó (viszonylag alacsony áron), ezért éjszaka is körülnéztünk.... Egyik sarkon legalább 10 hajléktalan "táborozott", másik sarkon 5-6 "nem idén barnult" fiatal pitbull kutyákkal.... Nem volt túl bizalomgerjesztő... Így az Árpád utcáról lemondtunk.


Ady Endre utcát annyira nem ismerem, de elég közel van az Árpád utcai éjszakai bandákhoz + főút, így meglehetősen zajos.


Rakéta utcai lakótelep Csillagtelepen van, mely sokak szerint Csepel legjobb lakótelepe. 50-60-as években épült, amikor még figyeltek a zöld területek meglétére, így elég sok a füves tér, fás környezet, csend és nyugalom. 35-ös, 36-os buszok végállomása a közelben, ami elég sűrűn (5-10 percenként) jár, gyorsan bevisz a Hévhez. Hátránya a telepnek, hogy némelyik utcában úgy, tűnik, hogy 30-40 éve megállt az idő (sztem ezért is sok az eladó lakás), elég sok a nyugdíjas, illetve a "nem idén barnultak" itt is kezdenek megjelenni...


Összegezve, ha mindenképp Csepelhez ragaszkodtok, én a 3 lehetőség közül a Rakéta utcait javaslom!

2016. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen az Ady-telepen lakok és itt is laktam eddigi egész életemben, de ellentétes tapasztalataim vannak. A Védgát utca környékéről valóban ide tud szabadulni a rosszabb népség, de saját meglátásom szerint inkább nappallal és kora estén jellemző. Bármikor és bárhonnan jövök éjszakai buliból, teljesen üres az egész telep. Vagy csak jól megbújnak, de soha nem panaszkodtam és szeretek itt lakni.
2018. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!