Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek rám furcsán az...

Miért néznek rám furcsán az emberek mikor telefonról hallgatom a zenét?

Figyelt kérdés

Általában mikor boltba, vagy haveromhoz megyek át (kb 5 perces út) szeretek Mr. Bustát, Essemmet vagy valami jó kis magyar semmitmondó, káromkódos gangsta rapzenét hallgatni a 3000 Forintért, használtan vett, kopott, 5 éves érintőképernyős Samsung telómon max hangerőn. Általában már nem bírom ki azt az 5 percet zene nélkül, fülhallgatóra pedig nem költök 800 Forintokat, mert annyiból herbált is tudok venni...


Miért néznek rám furcsán az emberek ilyenkor?

Olyankor meg egyenesen ölni tudnának a szemükkel, mikor a zenehallgatásom közben kérek egy szál cigit tőlük...


(oh,the irony)


2016. aug. 25. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs rajtad sapka.
2016. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem Justin Biebert hallgatsz
2016. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mifelénk "cigányhifinek" hívják :) De értem én hogy csak trollkodsz :D
2016. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy amikor ilyet látok, én érzem magam kellemetlenül, annyira gáz amit csinálnak :D
2016. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem bluetooth hangszóróról nyomatod, a semmit mondó bukta számokat. Így ők ezt az euforikus érzést nem tudják át élni, amit belőled a ezek a muzsikák kiváltanak. Mert távolabb vannak, a muzsika forrásától. :P
2016. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már úgy nyomják ezek az emberfajok, hogy megállnak egy bolt előtt a BMW-vel(ócska régi, de BMW szóval menő!!), full hangerőn meg valami szar, közbe vigadnak a kocsiból kiszálló 5-6 "emberek" a kocsi körül, amíg egy "a hetedik" bemegy vásárolni... kíváncsi voltam mindig hogy férnek be a kocsiba heten... de hát az ablak sötétítve van mert az is menő!! Vagy tőlük sötétül el... nem is tudom.
2016. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni, a hasznos válaszomat. Csak leírtam amit nálunk tapasztalok, a kis tizenéves sutyerákoknál. :D
2016. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Há more bocsáss má ín csák romá nótát hálgátok heee
2016. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!