Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszik egyes emberek, ha...

Azt hiszik egyes emberek, ha internetről rendelnek egy látszólag szép nőt, akkor az maga a tökély. Kérdezem, hogy van ezeknek elég élettapasztalatuk, esetleg a sületlenségtől nem látnak, nem jól gondolkoznak? Nézzük lennt.

Figyelt kérdés

A interneten óránkénti 20 ezer forintért nem a kap senki szép nőt maximum szex+álisan kiégett embert, arról nem is beszélve hogy például a rosszlányok oldalát tekintve mindig máshogy néz ki a nő élőben, mint a képen. Mivel a 10-15 évvel ez előtti képeiket rakják ki. csak abban gondolkoznak, ha valaki már megjelenik náluk akkor vissza nem utasítják őket. Ha már 10ből 5 férfi normális vele, akkor nem azzal foglalkozik, hogy átbaszták őket vagy sem a képpel, semmi rossznak nem elrontói alapon ott maradnak. De a nők akkor is hazudtak, ezt sokan nem látják. Ugyanazon kamu hirdetők több magyar szexoldalon is fennt vannak, különböző nick néven. A szép nő a gazdag férfi oldalán jelenik meg általában. Bizonyos ponton túl kerüli a kontaktot, nem akar idő előtt szexuálisan kiégett lenni.

Ez van tudat alatt ami meghatározza az embert. Az ezotériás beütésüek erre akkor jönnek rá, amikor kiosztanak egy szép luxusk+rvát, az meg mivel fején találták nála a szöget primitívvé válik és azt mondja, nem adom én oda akárkinek a pics+mat, nem jövök én össze akárkivel. Na hát erről van itt szó itt kezdődnek a bajok.Aki jó nő az tartogatja ....


2016. aug. 27. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre annyit tudok mondani, hogy normális ember nem k.urvázik. Pont.
2016. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem igazán értem a sértődöttség okát, de azért ha elmész egy prostihoz és kiderül hofy egy ocsmány retek akkor nem dugod meg. Amúgy meg senki sem gondolja azt hogy 8 ezerért egy fehérnemű modell várja, csak egy átlag mindzsó akibe ürít egyet kettőt aztán szevasz.
2016. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Már az első sorban elvérzik az egész dolog.

"szép nőt" Teljesen ember függő, ami neked nem szép, lehet másnak igenis az. Innentől az összes többi személyes vélemény, amivel nem tudunk mit kezdeni.

Azért azt megjegyezném, hogy nem mindenki átlagos. Illetve a régi képes dolog is kezd kimenni.

Gyakran járok lányokhoz, 10 esetből 8- az ugyanolyan.

A másik két esetben meg szimplán közlöm, hogy meggondoltam magam, bocsi.

Párkapcsolatra nem akarok olyan lányt aki jól néz ki, és a csak a pénzemet szereti.


A gazdag férfi oldalán megjelenő nők pedig más kategóriák. Sokkal drágábbak, mivel fent kell tartanod. Érvényesül az örök szabály, ha valami kell akkor fizesd meg!


Legvégül szép nőt is foghatsz sok pénz nélkül, csak ugye oda neked is kikéne nézni valahogy! :)

2016. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma már a harmadik, ha jól számolom (lehet, hogy párról lemaradtam.) Komoly trauma érhetett, kérdező, akarsz róla beszélni?
2016. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te vagy...

Ezek kvák,persze hogy szépítik magukat a neten! Másként nem hívná őket senki.

2016. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

"Legvégül szép nőt is foghatsz sok pénz nélkül, csak ugye oda neked is kikéne nézni valahogy! :)"


Vagy elég férfiként agresszív, alpári, bunkó stílus.

2016. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!