Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék beletörődni...

Hogyan tudnék beletörődni abba, hogy sosem lesz drága autóm, nagy értékű házam és csinos/szép barátnőm?

Figyelt kérdés
Borzasztó rossz érzés látni, hogy amint elmegyek valahova (természetesen busszal, mert kocsira nincs pénzem) nem kell várni 5 percig sem, hogy meglássak egy-egy huszonéves fiatalt egy 15-20 milkás BMW-vel/Audival. Csak azt veszem észre, hogy céltalanul tanulok az egyetemen, azt sem tudom mikor fogom tudni egyáltalán elvégezni, nincsenek se ismerőseim/kapcsolataim/csókosaim, akik beavatnának egy-egy közeljövőbeli zsíros bizniszbe. Azt sem tudom, hogy működik a világ, milyen kiskapuk vannak. Csak eljárok éhbérért diákmunkára és vergődök az egyetemen. Ha nincsenek barátaim, akkor hol/milyen helyen kezdhetnék el 21 évesen hasznos kapcsolatokra szert tenni. Az a baj, hogy alapból introvertált vagyok.

2016. aug. 27. 01:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Szoval. Ha mondjuk uzletembernek keszulsz es van tehetseged hozza, akkor felfigyelnek rad es lesznek kapcsolataid.
2016. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Blade Bone ***** válasza:

Nem tudom, de ha lehet ne hitelezz! Mert ha beomlik itt a rendszer akkor nem lenne jó adósnak maradni. Plusz nem is mennél semmire a pénzzel.

Egyenlőre az a legjobb amit tehetsz, ha túlélsz.

2016. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

ja hogy te nem is akarsz képtelen vagy emberekkel kapcsolatott tartani... így mégis mit vársz

emberek közé kel járni sport, politika, müvésztáborok, aláirás gyüjtések, tüntetések, önkéntes munaka, véradás....

mind ott lenni és kommonikáli emberekkel így kel kapcsolatokat épiteni

2016. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Fura ahogy feltetted a kérdést, mintha neked csak az számítana hogy felvághass mások előtt mindennel. Nem sok észre vall az ilyen...
2016. aug. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha csak a pénzed miatt lenne szép/csinos barátnőd,ott bajok vannak.. Nem feltétlenül veled,mostnanában a lányok 90%-a csak a pénzre és a külsőre megy (tisztelet a kivételnek,mert vannak !). Ha megszeretsz egy lányt,akkor szebbnek fogd látni mint bárki mást,ne csak a külsőre menj.. Van olyan,hogy hiába szép egy lány,ha segghülye,persze itt is vannak kivételek... ;)

L

2016. aug. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ebbe nem kell beletörődni, ha csak nem afrikában születtél az éhségnegyedben, vagy olyan helyen ahol durván el vagy nyomva ki lehet ebből jönni, csak kell egy határozott cél..konkrétat ne kérdezz, én nekem sincs meg, vagyis alakul de nem olyan sziklaszilárd még


pénzgyűjtésre meg jó a külföld

de a drága autó, nagy ház, az egy hamis eszme táplálása szerintem nézz magadban és kérdezd meg magadtól mire van szükségem az életben, hogy boldog legyek úgy igazán, vagy ha meglenne akkor mennyire lennék boldog

2016. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Miért kellene beletörődnöd? Egyáltalán nem biztos, hogy így lesz. Én is több évet lehúztam alkalmazottként, éhbérért. Végül a sarkamra álltam, a semmiből, ismeretségek és minden nélkül elindítottam egy vállalkozást. Nem vagyok még milliomos, de szerintem igen sokan elfogadnák a havi bevételemet. Nagyon sok mindent elérhet az ember.
2016. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Mit tanulsz egyetemen?


Mi a bátyámmal most nyitunk magánválalkozást.


Mindketten az elte programtervező informatikus karára jártunk azelött pedig rendszergazda/cisco. Most hogy nincs magánválalkozásunk de találtunk jó helyet 540ezret+juttatást kapunk, szerencsejáték zrt-nél a tippmix felületét csináljuk, beírjuk az oddsokat, promóciókat megcsináljuk stb... Sok jó meló vagy ha kreatív vagy. Egyszerűen csak menj el egy egyetemi bulira ott keress egy havert és úgy jóval egyszerűbb lesz.

2016. aug. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Most hogy MÉG nincs. Félreírtam fáradt vagyok :D
2016. aug. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Te hol elsz? Nem kotekedesbol kerdem, komolyan kivancsi vagyok. En Budapesten, de itt az atlagfiatal a 10+ eves utott-kopott csaladi autoval jar, mar ha egyaltalan van a csaladnak vagy esetleg egy igencsak nagykoru kocsival. BMW max a politikuscsemeteknek jut :D

Amugy meg szar a hozzaallasod es ez a kisugarzasodon is sokat ront. Akirol sut, hogy allandoan csak panaszkodik es semmiben nem latja meg a jot, azt nem csoda, hogy elkerulik. Gondolj bele, mas egy szemetdomb tetejen is boldog tud lenni, te meg csak sirankozol. Pedig nem sok okod van. Nezzuk csak vegig:

Csaladod van? Van. (Legalabbis nem mondtad, hogy nincs)

Munkad van? Van.

Fedel van a fejed folott? Van.

Kaja van a szadban? Van.

Ruhad van? Van.

Tanulnod van hol? Van.

Tehat mi a gond? Az alaplehetosegeid adottak. Rajtad mulik, hogy mit hozol ki beloluk. Ha itthon nem birod, tanulj nyelvet es menj ki kulfoldre. Bar ott aztan tenyleg mindent meg kell becsulni eleinte es ha te mar azon is nyafogsz, hogy nincs autod huszonegyket evesen, akkor ott fogsz csak am sirni, mikor majd eloszor csak pultosnak vesznek fel.

Csajod meg a remesen pesszimista szemelyiseged miatt nincs. Ha kituznel egy celt, kuzdenel erte es meglatnad mindenben a pozitivat, maris sokkal vonzobb egyeniseg lennel, a penzedtol fuggetlenul! Akinek meg csak az szamit, azt te komolyan erdemesnek tartod ra, hogy foglalkozz vele? Gondolom, olyan lanyt szeretnel magad melle, aki teged szeret es nem a bankszamladat, de javits ki, ha tevedek.

2016. aug. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!