Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az összes motivációs/szerelmes...

Az összes motivációs/szerelmes idézeteket miért szinte csak tökéletes külsejű emberek írják ki?

Figyelt kérdés

Sokszor szoktam böngészni az ismerőseim ismerőseit (vagy tök idegeneket) és azt vettem észre, hogy szinte az összes tipikus motivációs/szerelmes idézetet (pl. egy képen szenvedélyesen csókolózó tökéletes kinézetű fiatal pár, miközben meg teljesen paradox módon alatta a külsőt háttérbe és a belső érzések fontosságát hangsúlyozó idézet olvasható) olyan fiatal tökéletes külsejű csajok írják ki, akiknek szerintem sosem volt önbizalomhiányuk és emiatt az egész lelkizős/polkorrektes/empatikus maszlag totálisan elveszíti a hitelességét. Mert ha súlyosan beteg emberek posztolnának ki ilyeneket, akiknek sikerült legyőzniük a rákot vagy más komoly betegséget, akkor még meg is érteném, de így...

A másik oldalon ugyanez. A budybuildinges/Schwarzeneggeres/#csakakarniésdolgoznikellkeményen stílusú kondizós motivációs idézeteket (amin természetesen mindig szinte szétdurran a csávó karja) is olyan srácok posztolják ki általában, akik már 14 évesen is 185 centisek és 80-90 kilósak voltak, nem pedig a hozzám hasonló 170-es cingár ürgék, akik több évnyi kondizással beteljesítették az álmaikat és 80 kilós izomoszlopok lettek. Valahogy nagyon ellentmondásos az egész, de kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre.



2016. aug. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Magas lóról könnyű osztani az észt...
2016. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jav.: *bodybuildinges
2016. aug. 27. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Hát kinek mi, nekem az a benyomásom, hogy ilyeneket csak butuskább emberek osztanak meg. Olyan ez, mint Oravecz Nóra - van az a szint, ami felett már nem kajálják be az emberek az ilyeneket.


Egyébként bárkinek lehet pozitív szemlélete az életről, szerintem sokkal inspirálóbbak is azok az emberek, akiket tényleg megvert az élet és tudják, hogy miről is beszélnek, mégse töri meg őket a sok kaki.

2016. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!