Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miről ismerhetek fel egy...

Miről ismerhetek fel egy nárcisztikus személyt és ha valaki az lehet szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos de lehet hogy nárcisztikus személybe lettem szerelmes de nem tudom hogyha ő az akkor ő viszont szerethet-e.


20/N



2016. júl. 14. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nárcisztikus,akkor magába biztos szerelmes. Te meg arra vagy neki,hogy őt csillogtasd. Miből gondolod,hogy nárcisztikus? És ha az,te miért vonzódsz hozzá?
2016. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is így jártam, mint te, viszont nekem nagyon hamar feltűnt és szerencsére még ki tudtam szállni az "álomvilágból". A kapcsolatunk úgy indult mint egy álom, nagyon heves érzelmekkel, nagy szavakkal, baromi gyorsan, viszont nekem mindig fura volt valami. Aztán lejött, hogy ez az ember nem engem szeret, hanem azt szereti, hogy őt szeretik. Minden körülötte és a nagy szerelmünkön forgott, aztán ahogy elkezdtem "kritizálni" - de nem ez volt a célom, hanem hogy megbeszéljünk dolgokat, csak ő a legkisebb szóvátételt már véresen komolyan vette, onnantól kezdve éreztem, hogy "kiszeret" belőlem. Az első pitiáner szóváltásnál. Szóval a nagy szavak és nagy érzelmek mögött nem volt semmi, sem kitartás, sem őszinte érzés, hanem a sértett egója. Egy illúziót kerget és kergetett egész életében. A szerelembe, a mámorba szerelmes, nem emberekbe. Minden volt barátnőjénél azt érezte, hogy őt nem szeretik. Én meg meg is sajnáltam, be kell vallanom. Utólag nagyon sokat agyaltam, hogy én voltam a hibás, míg rájöttem, hogy lelkisérült, nárcisztikus, éretlen személyiség. Szerintem nem képes szeretni, de ez neki is rossz. Ő viszont nagyon sok szeretetre vágyik. Szerintem ha jönnek az akadályok, problémák, meg fogod látni, hogy mindent magára vesz-e, vagy kitart melletted és tényleg bizonyítja, hogy szeret. Próbálj nyitott szemmel lenni és a sorok között olvasni. Remélem segítettem. (Nálunk még az a szerencse, hogy nem lett gyerek, mert már azt is akart tőlem! :-O )
2016. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úristen, hogy mennyire azt az embert írtad le, akivel múlt héten szakítottam :-(


Egy ismerősöm mondta, hogy ennek az embernek nárcisztikus a viselkedése, akkor kezdtem rákeresni. Félelmetes :-(

2017. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!