Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az a Berki Krisztián, és...

Ki az a Berki Krisztián, és miért utálják nagyon sokan?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, én nem ismerem, nem szoktam TV-zni sem. Miért utálják? Ki ő?

2016. aug. 28. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyképű gazdag celeb
2016. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Mert nem csinált semmit és meggazdagodott. Ok nélkül lett sztár, nála százszor jobbfej és remdesebb emberek is lehettek volna azok. Viszont az is tény, ha én kerülnék ilyen helyzetben, ugyan ezt csinálnám mint ő.

Remélem megfelelő választ adtam. Szerintem olyat utálni aki nem árt nekünk semmit, nem szép dolog.

2016. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Kit érdekel Berki Krisztián. Legyünk büszkék a sportoló Berki Krisztiánra.
2016. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagypapám nem ismeri Berki Krisztiánt. Azt sem tudja, hogy utálják, vagy hogy a tévében kell keresni.
2016. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van kettő is, az egyik a heréjét vasaltassa, de a másik meg egy tehetséges elismert sportoló, előbbi még egy leköpést sem, utóbbi nagy tiszteletet érdemel.
2016. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a sportolóra értem :)
2016. aug. 28. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert egy majom
2016. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!