Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az milyen ha egy...

Szerintetek az milyen ha egy 20 év körüli fiú egy ilyen fesztiválon kifesteti az arcát tigrisesre, ott ahol ált 10 éves gyejekek szokták? Csak mert fun?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondanám, hogy drogos
2016. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem érdekel. Biztos megnézném és furcsállnám, de ennyi, nem beszélnék bele sokat.
2016. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
röhögnék :D meg megkérdezném h hol csináltatta :D:D és szimpinek tartanám h ő is idióta mint én meg a barátaim :D:D :P ;)
2016. aug. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten gyerekes. Én is ilyen vagyok, szeretek bizonyos dolgokat, amik nem a korosztályomra jellemzőek. Az idegeneknek elsőre furcsa, de aki ismer, azt nem zavarja.
2016. aug. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kortársai snapchat-es szűrőkkel csinálják tulajdonképpen ugyanezt. Ez semmivel se idétlenebb annál...

Ha engem kérdeztek: szokatlan, de mókás (jó értelemben!), és merész. Főleg, ha az illető tudja viselni, és leperegnek róla a beszólogatások. Olyan ez, mint a lányoknál a színes haj.

2016. aug. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!