Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fesztiválon dolgozni mennyire...

Fesztiválon dolgozni mennyire megterhelő?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
fesztiválon belül még nem dolgoztam, de annó amikor boltos voltam, a közelünkbe rendezték az EFOTT-ot. ha azt mondom hogy le.optuk magunkat, még nagyon-nagyon finoman fogalmazok, és egy héten keresztül tartott... rémálom volt. a nagy forgalom még hagyján, mert az nekünk jó, de a részeg és esetenként bedrogozott fesztiválozók az idegeinket tépték, hol azért mert vicceskedni próbáltak sikertelenül, vagy éppen kötekedni. a parkoló úszott a szeméttől, büdösek voltak, zavarták a törzsvásárlóinakt, akadályozták az autós forgalmat, a bolton belül is sok kellemetlenséget okoztak - a pénztárak és az üvegvisszaváltó mellé leültek a padlóra és ott kívántak megebédelni, felmásztak a raklapról árusított termékek tetejére, a hűtött élelmiszereket amit elvettek a helyéről random módon széthagyták mindenütt, sok árut felbontottak beleittak vagy beleettek és otthagyták stb stb estig sorolhatnám. úgyhogy nekem csak rossz emlékeim vannak és ezek miatt már előítéleteim is vannak a fesztiválokkal és fesztiválozókkal kapcsolatban. ha ott akarsz dolgozni akkor főként ne a munka fizikai részére készülj, hanem a nagyon kemény mentális megterhelésre.
2016. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!