Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknél miért nincs beismerve,...

Nőknél miért nincs beismerve, ha van valami személyiségbeli problémájuk?

Figyelt kérdés

Pl ha egy nő, nagy hangú ordibáló viselkedési problémákkal küzdő hárpia, miért van annak mondva hogy háát ő neki egy alaptermészete, szókimondó, őszinte de tud jó is lenni és szerethető, meg jól is néz ki. Emögé van keritve az egész.

Hol ott lehetnek komoly gondok, egy kattant idegbeteg nőszemély és veszélyt jelenthet másokra. Miért van így kifestve ez a dolog?

Ha egy férfinek van ilyen furcsa megnyilvánulása, akkor mindenki kerüli, elküldi, megbélyegzi, hogy beteg az ember..

Pedig szerintem nőkből is van bőven olyan akire ezt lehetne mondani, de mégis mindenki kiszinezi, ezzel elfedve, hárítva a valóságot.


2016. aug. 28. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam még ezzel.
2016. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy h.lyének van nyilvánítva mindkettő.
2016. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be van ismerve. A példáddal kapcsolatban pedig pont ellenkezőek a tapasztalataim, nekem (ffi) sokkal jobban elnézik az ordibálást, hangoskodást, káromkodást, mint a nőknek, különösen az idősebb generációkban.
2016. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
be van ez ismerve,csak te a félénkséged miatt nem vagy képes ezt mondani az üvöltöző pitsának-nah takarodj innen máshova üvöltözni,mert kitaposom a beled,te ro-hadt tehén!
2016. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok, akkor tettessük, hogy ha egy nő akár a legkisebb mértékben is negatívan viselkedik, akkor nem mondja rá rögtön az összes férfiismerőse, hogy biztos menstruál.

Tettessük, hogy nem született már milliónyi vicc a nők gyorsan változó kedélyállapotáról, míg a pasik természetére általában nyugodtként és kiegyensúlyozottként utalnak.

A "hisztis" szót kifejezetten csak nőkre használják, miközben bőven találkoztam már életemben férfi hisztivel is.


Az, hogy neked nem tűnnek fel az ilyenek, még nem jelenti azt, hogy nem is léteznek...

2016. aug. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!