Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legvidámabb embereknek van...

A legvidámabb embereknek van a legtöbb problémájuk?

Figyelt kérdés

Azok az emberek, akik mindig kedvesek, vidámak, segítőkészek, szinte semmivel nem lehet őket kiakasztani, folyton mosolyognak és pozitívan állnak az élethez, igazából a legtöbb és legsúlyosabb problémával küzdenek?

(pl kezelhetetlen betegség, magány, szegénység vagy mindez együtt)


2015. jún. 10. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos..

Én is ilyen vagyok, vidám természetem van, segítőkész, kedves vagyok.

Viszont rengeteg dolog bánt.

Nincs senkim, senkire nem tudok számítani, még a szüleim tartanak el, és ők sem tudnak nekem mindent finanszírozni. Mindent? Nem vagyok nagyravágyó, de azért lenne 1-2 dolog ami szükséges lenne. De egyszerüen nem tudjuk megtenni, rengeteg adósságunk van.

Munkát keresek most.. De ez sem könnyű. 19L

2015. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én 7 év depresszió alatt mindig vidámnak mutattam magam, senki nem is tudta, hogy depressziós vagyok...ezzel védekeztem...ma már nem vagyok depressziós és semmi problémám nincsen...szinte mindig vidám vagyok, jó kedvem van...


szóval ez nem igaz szerintem :)

meg a magányt, szegénységet egy boldog ember máshogy lát...nem biztos, hogy problémaként kezeli...

2015. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

", igazából a legtöbb és legsúlyosabb problémával küzdenek? "


Tapasztalataim szerint nem.

2015. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Firedoom ***** válasza:
Ha az ember lekuzdi a nagyon dühös problémáit akkor utana lesz altalaban mindig vidám, optimista. A baj nagyon meg tudja változtatni az embert.
2015. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, sokszor a jó kedvem miatt mondják hogy jó nekem hogy nem szomorkodom soha semmiért, pedig tudnék miért. Csak igazából nem tudják milyen problémáim vannak. Igaz pénzügyi problémám nincs de lassan már beleőrülök hogy nincs egy olyan személy (lány) akivel megbeszélhetném a dolgaim úgy hogy ne attól kelljen félnem mikor árul el, vagy hagy el... (22/F)
2015. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, társaságban mindig mosolygok, kedves, barátságos vagyok, úgy viselkedem mint aki mindig szórakozott...valójában azonban amikor egyedül vagyok sötét gondolataim vannak, amit senki sem sejt...
2015. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben nem volnék biztos, hogy nekik vannak a legtöbb problémáik, de azt én is megfigyeltem, hogy sokszor a túl bájolgós embereknél a viselkedés zömében csak látszat.

Nem beteg, nem szegény, de sokszor kiderül, hogy a bájosság mögött valójában a pokolba kíván.

2015. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok. De ez belulrol jon nekem, hogy mosolygok és kedves vagyok. Plusz nem szeretek panaszkodni.

Barkivel találkozok, szeretnem ha pozitiv gondolatokkal, jo kedvvel menne tovább.


De van, hogy belul nagyon ramatyul erzem magam ilyen-olyan okbol, de általában nem mutatom, mert nem akarom, hogy kerdezgessenek.

Szerencsere mindig kilábalok egyedul ezekbol a hullámvolgyekbol. Ha nagyon rosszul erzem magam, akkor kibeszelem valakinek és maris jobb. De ez ritka.


A kerdesedre a valasz, szerintem nem feltetlenul. Emberfuggo ez is.

2015. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van, aki mindentől függetlenül vidám. Ilyen is volt mindig, vagy így döntött, a lényeg, hogy ez ő, így szokta.


Van, aki megúszta azokat az igazságtalan pofonokat, amik a legtöbb embert csúnyán padlóra küldik.


Van, aki kapja a pofonokat, de nem tulajdonít nagy jelentőséget nekik, feláll és vidáman folytatja útját.


Van, akivel tényleg annyi rossz történt, hogy már rossz dolgokra olyan magas az ingerküszöbe, hogy gyakorlatilag képtelenség elszomorítani.

2015. jún. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!