Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki, ha 13 évesen nem...

Nagyon ciki, ha 13 évesen nem tudok úszni?

Figyelt kérdés

Az osztályban mindenki tud úszni, csak én nem, a barátnőm is tud. még nem mondtam el neki, hogy nem tudok úszni. Ezért nem várom azt, hogy majd együtt menjünk strandra, mert majd látni fogja, hogy nem merek bemenni az uszodába.

Nem tudom, egyszerűen, ha belemegyek a mély vízbe, megijedek, hogy nincs semmi a lábam alatt. Szerintem ezért nem tudok megtanulni úszni. :(



2016. aug. 29. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenesetre úszni megtanulni nem a mély vízben szoktak, így fölösleges a félelmed. Vannak tanmedencék, ahol mondjuk a mellkasodig, nyakadig ér a víz állva.
2016. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi én 17 évesen sem tudok csak,ha nagyon muszáj. Keress valakit aki megtanít pl. mondtad barátnőd tud lehet tud segíteni.:) vagy ha végleg nem megy kerüld a mély vizeket.:D
2016. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem iratkozz be úszásórákra.

Sajnos én sem tudok úszni, pedig nekünk középiskolában kötelező lesz, nem tudom mit fogok ott magammal kezdeni. Én is megijedek ha nem ér le a lábam :/

14/L

2016. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem sem tudtak megtanítani az uszodában, de közben a nagypapám úszómester lett a honvédségnél, és ő az ottani uszodában tanított meg úszni.
2016. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem annyira a cikiséggel van baj. Azért tanulj meg úszni, mert akár az életed is múlhat rajta valamikor. Vagy másé, ha ki tudnád menteni (ha tudnál úszni). Sosem tudhatod, mikor kerülsz olyan helyzetbe, ahol fontos lehet.
2016. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16/F vagyok, nem tudok úszni és félek a magasban, még ha csak egy székre is állok rá. JAJ EZ CIKI? :$$

LÉCCI NE MONDJÁTOK EL SENKINEK JAJ :'( ANNYIRA ÉGŐ A TÖBBIEK TUDNAK! :(((

2016. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!