Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, hogyha 13 évesen félek...

Ciki, hogyha 13 évesen félek a szellemektől meg ilyenektől?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban mindig néztem iyen biztonsági kamerás meg mindenféle ilyen szellemes videókat és akkora nyomot hagyott bennem hogy most is félek.Fog ez változni?Vagy mivel változtathatok jómagam ezen?Mostanában már rá sem merek kattintani egyre sem:megnézném őket de nem merem.Szóval valaha ez változik majd?13F
2016. aug. 23. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Igen is és nem is.

Ésszerűtlen, mert nem bántanak, így korfüggetlenül mindig "ciki", de egyben semmiféle korban sem ciki.

Ezt realizáld. "nem fognak bántani"

2016. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen hamar választ kaptam :)
2016. aug. 23. 13:09
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem azt kell realizálni, hogy nem fognak bántani...


Azt kell realizálni, hogy "biztonságban vagyok, nincs, ami bántson".

2016. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok és így is félek. Ha egyedül vagyok, sosem merek sötétben aludni. Gáz, de ez van.
2016. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de nem is normális ez már ilyen korban.
2016. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Nem ciki.

Én 16 éves koromig alig bírtam elaludni, néha ha egy-egy árnyék furcsán vetődött a falra, el kellet mennem a szoba másik végébe felkapcsolni a villanyt és kideríteni, hogy akkor ez most mi.


Idővel el fog múlni magától.

2016. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen biztonsági kamera által rögzített szellemekről szóló "dokumentumfilmek" kivétel nélkül szenzációhajhász bullshit médiamaszlagok. Szellemek nem léteznek. Na figyelj! Egy élőlény a hangyától az emberig sejtekből épül fel. A szellemek, mint a képzelet szülte kreált "élőlények" totálisan életképtelenek, mert a biológiai folyamatok nem mennek végbe. Az élet rohadtul racionális. Nem véletlenül van ekkora jelentősége a természettudománynak és nem véletlen, hogy az ilyen ezoterikus baromságok a legostobábbaknak szólnak (nem rád gondolok). Ha éjszaka ne adj Isten lesz valaha félnivalód, akkor azt úgyis egy teljesen észrevehető maszkos/vágott arcú ember fogja kiváltani, aki nem az ablak alatt fog huhogni és a függönyt mozgatni, hanem a hátsó ajtón berontani és kést/pisztolyt rántani.
2016. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ismerősöm is van, aki 25 illetve 28 évesen is fél tőlük. :)

Ennyi idősen én is féltem ilyenektől még, aztán rájöttem szépen hogy az ilyenek mindig bebizonyíthatóak racionális magyarázattal, ergo ezekben az esetekben sem szellemekről van szó. De még ha léteznek sem tudnak bántani semmit és senkit sem. Szóval igazán nincs mitől félned.

2016. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem ciki, félős vagy, ennyi. De minél hamarább, annál jobb, ha realizálod, hogy szellemek való életben nem léteznek. Én is fosok a szellemes horrorfilmektől 18 évesen, de ez van.
2016. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szellemek léteznek de soha se félj tőlük merg akkor rajtad maradnak es egy rossz szándékú szellemtől nagyon nehéz megszabadulni! Bántani max annyit tudnak hogy az őrületbe kergetnek a hangokkal es a szórakozássaikkal!!
2016. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!