Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a szex, pia, buli,...

Miért csak a szex, pia, buli, csajok, pasik és hasonló felszínes témák meg a kötelező dolgok, mint a suli, munka érdeklik az emberek többségét?

Figyelt kérdés
Ezt soha nem fogom megérteni....Rettenetesen unalmasnak tartom az ilyen embereket, el nem tudom képzelni hogy nem halnak bele ebbe... Nem bántásként mondom, de miért nincs rengeteg embereknek semmi érdeklődési köre?

2016. aug. 31. 19:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

mert ez minden ember életében jelen van valamilyen szinten, és tudnak is róla beszélni.


maghasadáshoz meg biokémiához meg azért érteni kell, hogy ne legyél te a társaság hülyéje. Ezt senki nem kockáztatja meg.

2016. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

A mélyreható dolgokat nem szeretném csak úgy az emberek többségével megosztani,megbeszélni.

Ezeket az. Ember legjobb barátjával ,szerelmével beszéli meg ,nem a többséggel.

2016. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, keress olyan embereket, akiket nem csak ez érdekel. Vannak ilyenek, hidd el.
2016. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
Mert azt emberek többségének nincs saját személyisége, unalmas lúzerekből áll akik fosnak egyedi lenni. Aki meg egyedivé válik az teljesen idióta módon teszi, például befesti a haját fos színűre és emós lesz.
2016. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 MZ.per.X ***** válasza:
82%

Lehet én kezdek öregedni, vagy csak fáradok, de nekem az emberek többségével bőven elég a felszínes csevegés.


Sőt, kifejezetten fárasztónak tartom, mikor valakivel nem lehet szimplán beszélgetni, mert mindig a "nagy kérdésekkel" meg a "világ dolgaival" jön.


Érdeklődési köre meg mindenkinek van, csak általában nehéz összepárosítani két azonos kört. Én régebben szerettem a haditechnikát, repülőgépeket, de a vonatokról is eldumáltam, esetleg játékokról, de ezek sok embert nem érdekelnek. Ahogy fordítva, van ami engem sem érdekel, arról mit csevegjek órákat?

2016. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
38%

Mert az emberek olyan mértékben el lettek hülyítve a média, a korszellem és persze egymás által, hogy gyakorlatilag az a pár magányos agysejtjük ennyire képes fókuszálni. A népostobítás sikeres végtermékei ezek a díszpintyek, bugyuta birkák, akik ha előre néznek,csak egy segget látnak: az előttük haladóét. A gondolkodó, értelmes, nagy távlatokra rálátó embereket meg deviánsnak kell nevezni, le kell nézni és ki kell röhögni.

Mindez persze roppant előnyös az államhatalom és a hatalmi elit számára, hisz aki nem tud semmit, nem kételkedik = ostoba idióta embert könnyebb befolyásolni, megvezetni, kizsákmányolni.

2016. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
3. Tudom hogy vannak normális emberek, hálistennek ismerek is párat. De én arra lennék kíváncsi most hogy akikre a kérdés igaz, azok miért olyanok amilyenek? Fel lehet nyitni valahogy a szemüket, megszerettetni velük dolgokat, ráébreszteni őket hogy a világon a fenti témákon kívül számos más érdekes dolog létezik? Vagy Ők egyáltalán nem fogékonyak rá, és kár is lenne próbálkoznom. Mert eddigi tapasztalataim elég negatívak ilyen téren.
2016. aug. 31. 20:21
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

A 6-osnak igaza van.


Nem arról van szó, hogy az emberek azért nem beszélnek veled érdekesebb témákról, mert ezeket a legjobb barátaikkal tárgyalják ki. Az emberek többségét valóban nem érdeklik a komolyabb témák. Annyit tehetsz, hogy valamennyire kerülöd az ilyeneket - az emberek nagy részét -, és megpróbálsz komoly témák iránt érdeklődő barátokat találni.

2016. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%

Valakinek a munka egy hobbi. Szereti.

Valakinek az iskola egy hobbi. Szeret tanulni.


Őket ez jó érzéssel tölti el. Aztán persze van a ló másik fele is, akik kényszerből csinálják. Na, ők az általad említett unalmas, begyöpösödött emberek.


A szex, pia, buli, csajok dolog is relatív. Engem pl hidegen hagynak az ilyen felszínes dolgok.


Mindenkinek van egy hobbija, ha hiszed ha nem. Meg is b*szódnának az emberek nélküle.


És már meg ne haragudj... de semmi közöd mások életéhez. Törődj a saját magadéval. Vagy az annyira unalmas, hogy másokat pécézel ki? :D

2016. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

""Fel lehet nyitni valahogy a szemüket, megszerettetni velük dolgokat, ráébreszteni őket hogy a világon a fenti témákon kívül számos más érdekes dolog létezik? Vagy Ők egyáltalán nem fogékonyak rá, és kár is lenne próbálkoznom. Mert eddigi tapasztalataim elég negatívak ilyen téren.""


UI: Ez annyira arrogáns volt, hogyha a szemem láttára mondtad volna, minimum lebaszok egy sallert. Milyen szövegelés már ez? Te most komolyan azt hiszed, hogy bárkinél is többet érsz? Hogy te vagy a mintapéldány? Hogy teljesen más értelmi szinten mozogsz? Max az utóbbiban lehetNE igazság, de amiket itt írsz... azonnal megmondom, hogy ez nincs így. Hjajj fiam, fel kéne nőni.

2016. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!