Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis valaszt szeretnek...

Normalis valaszt szeretnek kapni, olyanok velemenyet nem kerem akik ebben nem jartasak, na valaki aki jartas volt benne?

Figyelt kérdés
Tehat a kerdesem az lenne,hogy mit jelent az ha exem szakitott mert legjobb haverja bekavart nalunk es o neki hitt aztan 2 honap mulva irt exem elotte letiltott stb meg nem vmi szepen bant velem es par napja letiltottam mondtam h ne irjon mertcsak szenvedek miatta es irt snapen es irt olyanokat h bocsanat,meg h az ajandekokat esze agaban se volt kidobni es megvannak amiket tolem kapott es mutattam egy kepet a szamrol (poen kedveert) es anyumtol kapott nyaklanc volt rajtam es megemlitette hogy latja masik nyaklanc.Segitsetek nem tudom most mi a celja,mi lehet a szandeka?

#kapcsolat #gondolat #happyorsad
2016. szept. 3. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hiányzik a fix punci és tudja, vagy olyan buta, hogy bedőlsz neki és visszamész hozzá.


bárhogy alakul védekezzetek. nagyon.

2016. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is hiába írod ki, úgyis az válaszol aki akar.

Az írásod alapján egy "hűbele balázs" vagy aki nem gondolkozik mielőtt beszél/ír vagy legalábbis nem veszi a fáradtságot, hogy alaposan megfogalmazza azt amit mondani akar. Csak úgy ömlesztve indulatból lököd a szöveget. Lehet, hogy ezért nem hitt neked a barátod. A szádról küldesz fényképet?Azt meg minek? Ez a kapcsolat csak a szexről szólt tehát mást ne várj tőle. A szándéka, hogy hozzáérintse a szádhoz....

2016. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt mit jelent az hogy "jártas"? Tudtommal a párkapcsolat nem szakma.


A kérdésed teljesen felesleges.


"Egy félreértés miatt szakított velem a barátom, és csúnyán bánt velem. Most bocsánatot kér, vajon mit akar?!"


Bocsánatot kérni bszdmeg. Néha nem értem hogy lehet ilyen egyszerű embereknek ilyen "bonyolult" élete.

2016. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszabehu. Nem vagy barbiprincessz!

Te mekkora ember vagy már, hogy feltételezed, egyedülálló vagy a dilemmáddal? Mi az, hogy valaki jártas?! Mindenki az, bszod! Mindenkinek van itt olyan himihumi párkapcsolata, mint neked, nyugi. De ez az alap, ennél csak komolyabbak vannak. Ahogy látom, még a 12 éveseknek is. Egy lóval.

Hogy mi a szándéka? Kicsit összekenni a pózer fejedet a szádon keresztül egy kis ex-szafttal bmeg. Ja, a roppant poénos szájfotóért külön pirospont jár.

És most nyomj egy piros pacsit, hogy helyreálljon az önértékelésed!

2016. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!