Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romák! Nem éreztek haragot...

Romák! Nem éreztek haragot anno a Monika show iránt?

Figyelt kérdés
Én kívülállóként kérdezem. Eleve amit mónika csinált abban a műsorban konkrétan csak arra volt jó, hogy benneteket lejárasson.

2016. szept. 3. 18:00
 1/6 VéleményKifejtő@ ***** válasza:
69%
Nincs mit rajtuk lejáratni. A romák zöme így viselkedik ezt el kell fogadni.
2016. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak romák voltak a műsorban. Arról meg nem a műsor tehet, hogy többnyire romák álltak azon az értelmi szinten hogy ilyen műsorba bemenjenek.
2016. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Èn az egyik youtube-os videónál láttam, hogy egy idősebb roma odaírta, hogy szégyelli h a mai cigányok hogy viselkednek. A videón meg két nő verekedett (veszek neked műf.t, keeell?)
2016. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 senior10 ***** válasza:
80%

a mónika show az egy nagy kamu volt, nálunk még a sulis időben volt egy tanár akinél lehetett jelentkezni nézőnek nem is tudom valami 10 000 ft volt egy forgatási nap (több adást vesznek fel egy nap)


egyébként nekem is van néhány roma ismerősöm, és ők is zömében azon a véleményen voltak, hogy ez a legalja amit az ott szereplő romák csináltak.

2016. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Miért éreznének? Nagy részük pont olyan, mint a műsorban volt. Nem is show-nak kellet volna nevezni, hanem ismeretterjesztőnek. Kisebb részük pedig, aki normális, épp úgy vélekedik a műsorban szereplő cigányokról, mint mi.
2016. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Mónika viselkedett úgy vagy a stáb? Azok az illetők voltak akik lejáratták magukat. A közönség és Mónika ehez képest elég jól is kezelte a helyzeteket. Én a földön fetrengtem volna a röhögéstől.
2016. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!