Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SOS csak én felejtek el tök...

SOS csak én felejtek el tök alap dolgokat is egy idő után?

Figyelt kérdés
szörnyen érzem magam. annak ellenére hogy nemrégóta már gimis vagyok, ráadásul egy elég jó helyen, teljesen műveletlennek érzem magam. egyedül annak köszönhetem a jó jegyeimet és a bejutásomat is, hogy mindent megtanultam/bemagoltam. de ezeket el is felejtem sajnos. még a legalapabb dolgokat is. amit a legjobban szégyellek, hogy még bizonyos ünnepek történetét is(gondolom sejthető hogy pl melyikről beszélek így ősszel), és teljesen műveletlennek érzem magam, főleg mert rajtam kívül mindenki tudja és nekem is tudnom kéne, de egyszerűen nem jut eszembe róla semmi, mintha a helyén egy lyuk lenne az agyamban. másnál is van ilyen? vagy mások hogyan nem felejtik el ezeket?
2016. szept. 5. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen rövidtávú az agyam, nyugi, van ilyen, trenírozni kéne, de csak ésszel, nehogy bekattanj
2016. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyenek, hogy tok alap dolgok kiesnek, pedig elvileg jo kepessegu vagyok es kifejezetten okos. Gondolom azert, mert nem erdekel, nem hasznalom az infot, ezert ki is esik. Az unnepek pont ilyenek, hiszen csak ilyenkor jon elo a tema, de igazabol ilyenkor sem erdekel tulzottan.

Ennek ellenere lexikonnak hivnak, mert mindenhez hozza tudok szolni valami "okosat". :)

Nem feltetlenul van gond veled, viszont nem ertem, hogy igy miert kellett egy ilyen iskolaba menned.

2016. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magolással senki nem fog semmit megjegyezni hosszútávon.

Én sem tudom pl sok ünnep eredetét, de engem nem érdekel, nem érzem magam kevesebbnel miatta.

2016. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azért mert magával a tanulással nincs gondom, ha másnapra kell megtanulni, csak egy idő után meg végképp kiesik. ez úgy nem zavarna, csak ilyen alapműveltséghez tartozó dolgoknál eléggé:/

de köszönöm a válaszokat!! akkor nem vagyok egyedül ezzel:) csak annyira bánt.

2016. szept. 5. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Magolásnál ez teljesen normális. 1-2 napig benned van és eltűnik.
2016. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!