Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ilyen drága minden? Én...

Miért ilyen drága minden? Én egy kőművesnek maximum 3000 Ft-ot adnék bruttóban egy napi munkáért, hiszen nem is tanult semmit érte csak alap dolgokat és akkor csodálkoznak, hogy elzavarom őket a drága ajánlatukkal?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 12:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

És akkor te csodálkozol, hogy nem lesz megépítve a házad?

Vagy most mi a kérdés célja?

2016. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
3000 Ft-ert betanìtott melòst, culàgert sem kapsz. Màr 10 ève sem kaptàl volna ennyiert. Mifelénk 10.000/nap az àtlag, de mivel sokan külföldre mentek, akik maradtak, vàlogatnak a munkàk között.
2016. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem kötelező ám kőművest hívni, nyugodtan megcsinálhatod magad is, ha sokallod az árat! :)
2016. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
jó értem, hogy magamnak is meg lehet csinálni, de ennyiért is találtam munkást, azt nem értem hogy sokan miért kérnek ennyit, amikor mélyrepülésben van az építőipar. örüljenek hogy egyáltalán ajánlatot kértem
2016. jún. 15. 12:23
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
#4 Légyszi add meg a címed. Csak hogy ha majd házvásárlásba kezdek, azt messziről el tudjam majd kerülni... :D
2016. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert napi 3000 forintból nem lehet megélni. Ha abból még adózik is, akkor végképp nem. Tehát ő nem fog kőműveskedni, hanem elmegy valami másik munka után nézni. Nem tudom, kit találtál, és hogyan, de gyanúsan alacsony az ár.
2016. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként a 3000 Ft az nem olyan rossz pénz, ha pl. csak 3 órát dolgozik egy nap, és nem kell sokat utaznia. :)
2016. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
nem is értem miért várna el többet, csak egy kőműves. inkább magamra költöm azt a pénzt nem rá. a munkát meg így is megcsinálja egy szakember
2016. jún. 15. 12:28
 9/37 anonim ***** válasza:
91%
Jól van kisfiam, köszönjük a napi troll kérdést, menj ebédelni, mert kihűl a főzelék.
2016. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Nem tanult érte sokat, ez így van. De ő és hozzá hasonlóan még egy jó pár ilyen szakmunkás olyan munkát vállal, amire van kereslet, van igény, szóval nem egy munkanélküliséggel küzdő réteg!

Gondolj csak bele... Megcsinálhatom magamnak, ez így van.Na de mégis hanyan vagyunk, akik valóban képesek vagy hajlandók maguk megcsinálni? Én pl annak ellenére, hogy nő vagyok, hajlandó lennék nekiállni pl. kifesteni egy szobát. De... hullik a plafonról a vakolat, azt meg kell csinálni, a létrán nem vagyok valami bátor, az számomra ezer év lenne, még ha a netről ki is tanulnám, hogy hogy kell betömni azokat a lyukakat...Szóval jobban járok egy szobafestővel. A kőművesdolgok meg... Hát nem tudom hogy kell betont keverni, nincs autóm, hogy hazahozzak alapanyagot, gyenge is vagyok, szóval, muszáj megfizetni a kőművest. És ezzel sokan így vannak, tehát, van igény a munkájukra, elkérhetnek akármennyit, ha megfizetik...



Az ár meg....

Ezzel csak óvatosan!

Aki túl olcsón vállalja, az is gyanús! Lehet egy italozó link alak, aki képtelen egy vízszintes téglasort lerakni... :)

Aki meg cég, és több ember van, és nem italzonak, hanem komolyan és pontosan dolgoznak, nos azok elkérik rendesen a pénzt, ez van. De ott neked is több garancia van a kezedben...

2016. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!