Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feltennétek facebookra ilyen...

Feltennétek facebookra ilyen képet? Hogy éreznétek magatokat, ha ezért mások titeket beszélnének?

Figyelt kérdés
Újabban megbékéltem a saját testemmel, ezért van az, hogy mostanában fel merek tenni olyan képeket, amiken dekoltált felső van rajtam. Az utóbbi időben nagyon rákaptam ezekre a felsőkre/ruhákra. A férfiaknak tetszenek ezek a képek, mivel like-olnak, bókolnak, rámírnak. Engem jó érzéssel tölt el, viszont ott vannak azok a nők, akik valami oknál fogva kibeszélnek azért, hogy megmerem mutatni a melleimet, a lábaimat...
2016. szept. 6. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Képtől függ. Én nem tennék ki olyat, ami nagyon kivágott. Nem szeretem, ha csorgatják rám a nyálukat, mint valami tárgyra. És nem is vágyom 200 like-ra egy mellkidobós képért.

Én eléggé tudatos vagyok. Figyelek arra, hogy milyen képeket teszek fel. Még bikinis képem sincs. És nem azért, mert ne néznék ki jól bikiniben. De szerintem nem odavaló. Akivel találkozom a strandot, az lásson bikiniben, hiszen akkor a másik fél is abban van. De hogy x munkatársam nézegesse a bikinis képem, az nekem nem fér bele. Esetleg le is töltse, aztán ki tudja mit csinál rá :)

Nekem nincs szükségem ilyen önigazolásra, hogy kirakok egy kihívó képet, aztán várom a like-okat.

2016. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy dekoltázs még nem jelenti azt, hogy a melleidet mutogatod. Főleg nyáron, amikor meg lehet dögleni a melegtől. A lábadat meg miért ne mutogathatnád...A gond az lenne, ha meztelen képeket raknál fel, vagy képeket a "cicusodról", ilyesmik...
2016. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
nyugi, a ferfiak is kibeszelnek...
2016. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ki vagyok békülve a testemmel, de nem tennék ki sosem ilyen képet. Talán pont azért, mert nicnsenek komplexusaim, nincs szükségem külső megerősítésre, lájkokra, illetve alapból nem szeretem magam mutogatni, szerintem elég közönséges dolog. Alapból nem teszek fel képeket, ha kerül is ki néha fotóm, általában engem jelölnek meg spontán helyzetekben, eseményeken, utazáskor, ilyesmi.


Ettől függetlenül nem foglalkoztat, ha valaki kipakolja magát a netre, ha jólesik neki, engem miért zavarjon, miért beszéljek róla? Semmi közöm hozzá. Ha neked jólesik kitenni ezeket a képeke, akkor ne foglalkozz mások véleményével, a te magánügyed, mit osztasz meg.

2016. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a testemmel, de ilyen közösségi oldalakat egyáltalán nem használok, nem hogy képeket rakjak ki magamról. Csak instagramom van, azon sem magamat mutogatom, hanem inkább érdekes képeket, amiket fotózgatni szoktam állatokról, növényekről, épületekről stb. Látnak engem az emberek épp eleget anélkül is, mivel modell és színésznő vagyok :)
2016. szept. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy ilyen korszakom.feltettem a kihívó képeket,aztán rámírt egy rahedli régi pasi ismerős,volt sulitársak stb.. nagyon véletlenül mindig akkor írtak,amikor új képet raktam ki.

nyilván akkor jól esett,de azóta már változott az értékrendem. szerintem ne égesd magad ilyen képekkel.én is megbántam,hiába töröltem őket.

nyilván attól függ pont milyen képek. de ha nagyon sokat mutatsz,az elég közönséges. szerintem sokkal jobb érzés,hogyha úgy kellesz valakinek,hogy nem köldökig kivágott felsőben vagy. + nem is vesznek komolyan a férfiak sem,ha nagyon magamutogató vagy.

nyilván nincs semmi rossz egy dekoltált felsőben,de ha minden képed olyan az már gáz.

2016. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Igazából ahogy neked jól esik. Én nagyon kevés képet rakok ki a facebookra, mert nem akarom, hogy világ világtalan rólam pofázzon akár jót akár rosszat. Pedig nem igazolok vissza mindenkit, de így is több olyan ember van az oldalamon, aki nem érdekel, mint olyan, aki igen.
2016. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha valóban úgy van ahogy írod "megbékéltem a saját testemmel", akkor nem lenne szükséged vissza igazolásra.De ez csak az én véleményem.

2016. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem visszaigazolasra van szuksegem, csak jot tesz az egomnak, ha meg kapok bokokat...
2016. szept. 6. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Pontosan mivel kellett megbékélned?

Nem igazán érdekel, ha mások kibeszélnek. Aki kibeszél, azzal úgysem találkozom. Ha mégis, akkor gondoskodom róla, hogy többet ne.

2016. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!