Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy reagálnátok, hogyha a...

Ti hogy reagálnátok, hogyha a szemetek előtt beszélnének ki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elkenem a száját!
2016. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa hogy két nem túl eszes, és nem túl szép lány osztálytársam kibeszélt hogy milyen ronda vagyok(De nem vagyok). Mindezt hallottam, és akkor mosolyogva közöltem annak amelyik mondta, hogy lehetne halkabban is, hogy legalább ne halljam. 20/F
2016. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen. Legszívesebben pofánb***tam volna azt a két osztálytársamat, de ez egy jó hírű gimnázium, nem akartam balhét. Elintéztem egy ,,f***fejek"-kel...
2016. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, velem is gimiben történt ez... Akkor még sokkal visszafogottabb és félénkebb voltam, meg amúgy is olyan állat volt a csaj, hogy képes lett volna megverni. Ott azért jobb volt a diplomácia.


Manapság azért lehet már elküldeném az illetőt egy jobb helyre, vagy felvenném mobillal mikor ilyen szépen beszél másokról is, aztán lejátszanám nekik. Egye csak a főztjét.

2016. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Legalább várd meg, amíg hallótávolon kívül érek."

Erre általában az a válasz, hogy jaaaajnemakartunkmegbántani; ja, persze.

2016. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!