Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerelem vagy pénz?

Szerelem vagy pénz?

Figyelt kérdés

Elég nehéz döntés előtt állok, ezért erdekelne hogy számotokra melyik fontosabb.

Szerelem, boldogság, vagy pénz es luxus?

Bar az utóbbi életmód is boldogságot ad, de nem olyan mértékűt mint az először említett.

Koszi!



2016. szept. 6. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiatal srácként a pénzt választanám. Az én koromban a szerelem még könnyen múlhat, pénzhiány esetén meg könnyű találni pénzesebb pasit helyettem. Ahol laktam, a feleségek háromnegyede lelépett egy pénzesebb férfival.
2016. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öregemberként az elsőt választanám, mert a pénz az csak egy darab papír vagy vasdarab amit bálványozunk, a szeretet viszont igazi emberi érték amire az életben igazából nem is adatik annyira sok lehetőség, mint ahogyan azt gondolnánk! Éppen ma gondolkodtam rajta, hogy lehet boldogabb életem lett volna, ha nincstelen cigánynak születek és nem gazdag családba. Most van három laptopom, öt telefonom, tabletem, full extrás asztali gépem stb. de legszívesebben kivágnák mindent a halálba az ablakon és mennék a cigányteleple dajdajozni meg tamburázni. Elhagyatott vonatsínek mellett akarok táborozni és bográcsban főzni a csigapöröltet csalánfőzelékkel. Almabort inni és ukulelézni hajnalig, hogy aztán másnap továbbmenjek céltalanul, csak oda ahová visz az út! És élvezni a természet erejét, gondolkodását... Lenne egy bolhás kutyám meg egy intézetből szökött tizenéves barátnőm...
2016. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg magadtól, hogy 20 év mulva ott lesz-e még melletted a szerelmed, ha igen válaszd azt, ha nem, vagy nem vagy biztos, akkor a pénzt..
2016. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pénzt.
2016. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A pénz mulandó. Magasról lehet a legnagyobbat esni. És valaki minél többet kockáztat hogy több pénze legyen, annál többet veszít, és ha mindent bukik, az akkori partnere is el fogja hagyni ha nincstelenné válik.. Viszont ha a szerelmet választod, boldog leszel, még ha kevés is van a megélhetésre, tudom mert és is így vagyok.
2016. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: A szelem választásában mégis miért van nagyobb garancia, mint a pénzben? A szerelmed bármikor gondolhat egyet és leléphet.
2016. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátnőt..az olyan mint a szerelem:D

Amúgy a pénzt választotam volna mert még fiatal vagyok és szerelmem még lehet de most van pénzem :D

2016. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És hogy mennyire vagyok fiatal 17 vagyok:D
2016. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pénzt 39 vagyok. Társat sokkal könnyebben talál aki gazdag és a gyerekednek majd meg tudsz adni mindent. Önző pénzéhes világban élünk ahol a birtoklás nagyon fontos. Én romantikus férfi vagyok aki nagyon tud szeretni, de ezt sosem viszonozzák a nők pár év után... Hippi közösségi élet kellene nekem de olyan nincsen ma...
2016. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!