Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok elégedette...

Ti mennyire vagytok elégedettek az életetekkel?

Figyelt kérdés

Eltudjátok teljes mértékben fogadni magatokat? Ha nem, írjátok le miben változtatnátok, ha újraszületnétek!

Rövid önjellemzést is kérek, ha nem gond.



2016. máj. 26. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semennyire, és itt nem magammal van a baj, hanem a lehetőségeimmel.. amikre nem vagyok kihatással.
2016. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetne jobb is, de ahhoz jobb lehetőségek és körülmények kellettek volna. Eddig a maximumot hoztam ki, ilyen szempontból jó. De ha újraszületnék, valahogy el kellene érni, hogy a szüleim mondjanak le a fogszabályzásról. Nem szólhattam bele, és tönkretették a fogaimat a kezeléssorozat során.
2016. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehetőség alatt anyagi körülményt kell érteni?
2016. máj. 26. 12:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak részben anyagi.
2016. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon!


Rendes családban nőhettem fel, szüleim nem váltak el, van egy testvérem, nagyszüleimet is ismerhettem, sajnos ez nagyon sok embernek nem adatik meg. Amire szükségem van, azt megkapom, szerencsére mindkét szülőm jól keres. Egyetemre járok, informatikát tanulok. Olyan dolog érdekel és szeretnék vele foglalkozni az életben, ami ráadásul jól is fizet. Ez se rossz dolog.


Egy valami, ami nem tetszik az életemben, az Magyarország, nem szeretek itt élni! Az ország, a vezetés, az itt élő emberek egy jelentős része. 22 év bőven elég volt arra, hogy rájöjjek, itt nincs jövőkép, csak a gyűlölködés, az irigykedés és az egymásnak keresztbe tevés megy. Svájc-Ausztria-Ausztrália-Skandináv országok, annyi szép hely van, ahol élnék, de ez csak a jövő zenéje, szerencsére egy jó IT szakember mindenhol kelendő

2016. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%-ban elégedett vagyok. Szabadidőm lehetne több. hirtelen ennyi kifogásom van. ja, és jó lenne többet aludni is. :)))
2016. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, sok tekintetben hasonlók vagyunk emberileg, pár évvel fiatalabb nálam, de neki megadatott a békés, támogató család, nekem nem, ő évek óta az első munkahelyén dolgozik, én pályakezdőként pont olyan időszakba csöppentem bele, amikor a cégek sorra leépítettek, így csak időszakos munkáim voltak évekig. Teljesen mások voltak a körülményeink és a lehetőségeink, így máshol tartunk az életben. Ő már családot tervez, tőlem meg a családom miatt eltávolodtak azok, akik ismerték a családomat, így egyedülálló életre rendezkedtem be.
2016. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem reális célokat kell kitűznie egy embernek és akkor nem fordul elő hogy egész életében azon kesereg mint sokan teszik hogy neki semmi nem sikerül. Akinek szinte semmije sincs és mégis derűs az egész életfelfogása mint a Gangesz partján egy ágyékkötőben kuporgó indiai. Tudom ez szélsőséges példa de létező.Lehet hogy odébb a toronyházakban dolgozó öltönyös,nyakkendős rokona már közel sem ilyen elégedett. Az meg alapfeltétel hogy sem alá sem fölé nem értékelem magam s igyekszem tárgyilagosan megítélni és úgy elfogadni magam amilyennek a tükörben látom.
2016. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#1es vagyok


igen anyagi és előrejutási.


#8 akkor költözz ki a gangesz partjára.. ettől én azért 1el jobb életet szeretnék magamnak.

2016. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!