Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arra keresem a választ, hogy...

Arra keresem a választ, hogy az ember ha nem részeg, csak iszik egy keveset, amitől jól érzi magát, olyankor jön felszínre a valódi önmaga, vagy ha teljesen színjózan?

Figyelt kérdés
Azért foglalkoztat a kérdés, mert magamon azt tapasztaltam,ha baráti társaságommal iszogatunk, mindig nagyon vicces, jókedvű, jó humorú emberré "válok", talán kicsit a társaság középpontjává is. Utóbbi időben sok rossz dolog ért, ami lehúzta a kedvem, faragtak is a lelkemen sokat, már nem vagyok olyan jó kedvű mindig, jóval morózusabb vagyok mint pár éve. De még mindig úgy tudom definiálni magam, hogy jó kedélyű srác vagyok legbelül, csak éppen nem jött mostanában össze minden, amit úgy szerettem volna ,ahogy elképzeltem - de mikor néha bedobom azt az 1-2 sört, és a kedvencemet a jéger-kólát, olyan leszek mint régen, pont mint amilyennek valójában gondolom magam. Ui.: Nem szándékszom alkoholista lenni :DDDD

2016. szept. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
az alkohol eltörli a gátlásokat
2016. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az alkohol néha elhitet olyan dolgokat amik nincsenek is úgy. Ezt csak egy józan kivülálló tudja csak megmondani kb. Ez a video meg pl ide is illik https://www.youtube.com/watch?v=SfE3pBXQzxc
2016. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy:-) "jó kedélyű srác vagyok, csak mostanában nem jött össze sok minden" :-) ja.. ez ilyen..az alkohol a legjobb oldószer.. de a drogok még jobban oldanak.. a szemelyiseged összetett. Van egy mély én.. animus /anima.. szintű.. van egy rá rakodó tanult én.. szociális én.. stb.. úgy képzeld el, hogy a legbelső egy izzó.. amire a külső rétegek szűrőként vannak rá rakva.. tehát ami látszik más számára, az a szűrők összege.. ami az összes szűrőn át látszik fény.. az vagy.. namost.. ha leveszem a Piros szűrőt.. monnyuk a leg külsőt.. a fény színe megváltozik.. igazából ez történik.. az alkohol, a drog kikapcsol egy szűrőt.. aztán egy másikat, majd járni sem tudsz.. :-) és ilyenkor felszínre tör valami, ami nem te vagy.. ugyanis, a mély én nem te vagy!!! A Mona Lisa felső rétege lekaparva, már nem a Mona Lisa.. tehát nem a valóságos én kerül felszínre.. félre értés ne essék.. :-)
2021. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!