Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, hogy aláznátok meg olyan...

Ti, hogy aláznátok meg olyan diplomás embereket, akik keveset keresnek de nagyon sokra tartják magukat?

Figyelt kérdés

100-130 ezer Forintért dolgoznak, de így foghegyről odaszurkálnak, vagy céloznak rá, hogy én miért nem jártam egyetemre.

Nekem vállalkozással hónaptól függően az 5-12-szerese megvan. Még se nézek le másokat.


2015. nov. 21. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen! A diploma már csak ilyen! A diploma észt nem ad senkinek!
2015. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
40%
Ha "csak" ennyit keresnek(ebben az orszagban ez mar nem olyan rossz kereset, bar ez eleg szomoru) gondolom alberletben vagy lehet, hogy meg szuloknel laknak. Feltetelezem nincs autojuk es valoszinuleg nem jarnak el tul gyakran szorakozni. Ilyen dolgokkal lehet az ilyen embereknek ugymond "beszolni". Bar okos ember az ilyenekkel szerintem nem foglalkozik. Nekem is van ilyen ismorosm sajnos...
2015. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

"Ti, hogy aláznátok meg olyan diplomás embereket, akik keveset keresnek de nagyon sokra tartják magukat?" - Sehogy.

Nem igaz, hogy nem nézel le másokat, hisz ez a kérdés a bizonyítéka, hogy lenézed azokat, akik kevesebbet keresnek nálad.

Te miben különbözöl az általad megalázni akart diplomásoktól? Ők a diplomájuk miatt tartják magukat sokra - te a kereseted miatt.

De te még ahhoz is buta vagy, hogy magad találd ki a "megalázásuk "módját.

2015. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 zgyzgy ***** válasza:
80%
Ti hogyan aláznátok meg olyan újgazdag taplókat, akik a lóvéjukkal izmoznak, nagy az arcuk és nem tudnak helyesen írni ?
2015. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

#4.

:-)

2015. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Ha lesüllyedek az ő szintjükre, mennyivel leszek különb?
2015. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan már, kicsihuszár, kár ezen törni a buksidat. Megalázni azokat tudod, akikkel szellemileg legalább egyenrangú vagy.

A vállalkozásodat bármikor bebukhatod, de agyad és diplomád nem lesz, mint ahogy azt sem tudhatod, melyik diplomás mennyit keres valójában. Lehet, hogy akiket ismersz (például, mert a pénzükért szolgáltatást nyújtasz nekik, azaz átmenetileg alkalmaznak téged:-)), közel annyit keresnek, mint te, csak nem péniszpótló csilivili dolgokra költik.

2015. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a problémádat. Azt én is elismerem, hogy ha piszkálódnak, akkor ők a bunkók. De kapásból jönnek az ilyenek, mint az első válaszoló, hogy nem adnak észt a diplomához. Arra nem gondoltál, hogy ne adj isten elégedettek a keresetükkel, mert azzal foglalkoznak, amivel szeretnek? Az tény, hogy nekik sem kellene beleszólniuk a te életedbe (hacsak nem rokonaid, mert akkor elmondják a véleményüket, ez jogos), de az is gáz, hogy valaki a kereset alapján nézi le a másikat. (Igen, látom, hogy te nem írtál ilyet. Megelőlegezésként írtam.)
2015. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy. Én diploma nélkül is nagyon, nagyon sokra tartom magamat. Eszem ágában sincsen bunkókra pazarolni az időmet. Pláne nem megalázni őket, az engem is megalázna, legalábbis önmagam előtt biztosan.
2015. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 *Nekomimi* ***** válasza:
84%

Őszintén ? Sehogy !

Én nem azt nézem, hogy mit mondanak, hanem kik mondják.

Okosabbnak tartom magamat annál, mint, hogy nekiálljak alázni embereket...

2015. nov. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!