Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is aki gyereknek érzi...

Van más is aki gyereknek érzi magát husszon pár évesen esetkeg úgyis él meg még játszik is? Noss, én ilyen vagyok.22f

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Homo ludens, hallottad már ezt a kifejezést?

A felnőttek is játszanak, 60, 80, 120 évesen is... Ez normális.


Nem éppen gyereknek, de nagyon fiatalnak érzem magam, talán mert kihagytam a felnövést mint zavaró, opcionális dolgot. 40 éves vagyok. Komolyság tiniként is jellemzett, jobban, mint most, a munkához nem kell valami sok felnőttség... Jó, ha az ember sokat megőriz a gyermeki lényéből. Azért önállótlannak lenni nem OK.

2016. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én újra gyerek szetetnék lenni 19 évesen
2016. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19 vagyok, nem túlzottan öreg az már igaz, de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy valaha teljes mértékben felnőjek és komoly legyek, unalmas lennék, én is annak tartanám magam, sokszor ezért bírtam ki a kemény időket is mert mindig meg tudtam élni a gyermeki gondtalanságot és komolytalanságot, szóval szerintem egy bizonyos mértékig nem baj ez.
2016. szept. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!