Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem akarom a sikert?...

Miért nem akarom a sikert? Minden lehetőségem meglenne, mégis közömbös vagyok.

Figyelt kérdés

Hogy tudnék ezen változtatni?

Azt érzem,hogy semmi nem érdekel.

Az egyetemre is csak azért járok be mert muszáj.

21/F


2016. szept. 7. 11:56
 1/4 Sz. László válasza:
Azért valami csak érdekel. Nem hiszem, hogy egész nap csak lötyögsz és nincs semmi ami érdekelne. Mert ha tudod mi érdekel, azzal foglalkozz (hú de okos vagyok...:D bocsi!) és abban lehetsz sikeres. De úgy érzem, hogy eleve rossz irányban keresgélsz. Önmagában a sikert akarod? Az elismerést? Mert az nem jó, szerintem. Sikeresnek lenni abban ami érdekel, amivel szívesen foglalkozol, az már egészen más.
2016. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lusta vagy, és nincs kellő motivációd.


A megoldás: tűzz ki magad elé célokat, olyanokat, amik boldoggá tehetnének, és lásd be, hogy ha így maradsz, ebben az állapotban csak boldogtalanabb leszel.


- Light -

2016. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy semmi nem érdekel.

Max nem vagy karrierista, nem akarsz ranglétrát bejárni, törtetni, csak "túl akarod élni az életet", azt a max kb 70 évet, ami még hátra van. Ugyanilyen vagyok. Nincs ezzel semmi baj, ha tényleg nem vágysz nagyra. Legyen meg a napi kaja, valami fedél, és ne fagyj meg télen, ez a lényeg.

Ha ezen görcsösen változtatni akarsz (főleg mások miatt-szülők stb-), vagy mások akarnak megváltoztatni, annak nem lesz jó vége. Rá fogsz menni. Én majdnem rákeféltem a megfelelésre, de időben rájöttem, és tudomására adtam a környezetemnek, hogy ilyen vagyok, nincs mit tenni. Sz*rjál rá.

2016. szept. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok újra:

Ha ennyi idősen rájöttem volna, hogy valójában ilyen vagyok, akkor most lehet egyszerűbb életem lenne.

amit javaslok (diplomásként mondom, én fősulit végeztem, de már megbántam)

Szeretsz vezetni? Ha legalább azt igen (de szeresd, ne azért mert muszáj) akkor menjél taxisnak, furgonosnak, vagy kamionosnak.

Ha van barátnőd, vagy tervezel gyereket, feleséget, akkor taxisnak menj, akkor minden nap hazamész. Nincs főnök (saját magad rabszolgája vagy), kötetlen munkaidő, viszont jól kell bírnod a balf**zokat, bunkókat.


Furgonos, kamionos:

Ott tényleg nagyon semmivel nem kell törődnöd. Járod Európát, gyakorlatilag non-stop, csak vezetsz, bent élsz a furgonban, kamionban, lakhatásra és rezsire semmit nem kell szinte költened (azért egy bejelentett lakcím kell, hogy melód lehessen)

Ami kell:


Taxi: hivatásos jogsi, PÁVII, taxis vizsga, autó (max 4 évesen vizsgáztathatod taxinak, és 10éves korig használhatod), ennyi


Kamion: C+E jogsi, PÁV III (de inkább PÁV II) GKI, ADR, stb... kicsit hosszú, és drága mindent megszerezni, min 1 év és majd millió Ft, de utána havi 400ezer fölött kapsz kézhez


Furgonozás: Hivatásos jogsi, PÁV III vagy PÁV II. Ennyi.

Ott a beledet kihajtják, mert nincs tachográf, de ha szeretsz vezetni, akkor ez nem gond.


A kamion és a furgon elég nomád élet, de ha "céltalannak" érzed az életet, pont jó.


Ha én korábban "megtalálom magam" (kb 3-4 évvel ezelőtt) akkor furgonoznék. Havi 15-20 ezer km, folyton úton, egyedül, és sz*rok mindenre, ennyi.

2016. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!