Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek nappali tagozatra,...

Felvettek nappali tagozatra, van lehetőségem átiratkozni ha mégis inkább levelezőre szeretnék járni?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, kérlek Titeket, hogy aki tudja, hogy hogy működik ez segítsen. Előre is köszönöm! :)

2015. júl. 23. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

de miért akarsz mégis levelezőn tanulni?

egyébként kérdezz valaki olyat aki járatos az adott egyetemen, de én csak olyanról tudok aki elkezdte, pl járt egy félévet és csak utána ment át.

2015. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert az élet és a szerelem közbeszólt. :)
2015. júl. 23. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nagyon jól meggondolnám, akármiről is van szó.
2015. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a helyedben maradnék nappalin, hidd el, nagyon sok helyen lenézik a levelezősöket
2015. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig dolgoznék a tanulás mellett, szóval úgy dupla annyi erőfeszítés.
2015. júl. 29. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

nem kell elhinni, én látom minden vizsga alkalmával, hogy bánnak velük a tanárok, és néha, amiket mesélnek...

nem is beszélve arról, hogy a munkáltatók is jobban szeretik a nappalisokat

2015. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, csak gáz.
2015. aug. 16. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!