Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy közösségi oldalon...

Ha egy közösségi oldalon megosztott oldal alá már nem is kommentelek, az a depresszió jele lehet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm megosztott egy engem is érdeklő témát. Senki nem lájkolta és nem szólt hozzá. Eszembe jutott egy munkatársam azt mondta rá, hogy neki ellenszenves az adott ismerős. Én nem kommenteltem alá, mondván, ugyan ki lenne rá kíváncsi, a saját nyomoromra...

Ez a depresszió vonását hordozza magában ez a viselkedésem?

trollok kíméljenek


2016. szept. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor én már klinikai eset vagyok. Még egy facebook bejegyzés alá sem kommenteltem.
2016. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem pont erre gondoltam. Hanem arra a gondolatra, amit magyarázatként odaírtam.
2016. szept. 7. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"...ugyan ki lenne rá kíváncsi, a saját nyomoromra..."

Nem depresszió, sőt: egy teljesen ép értelmű hozzáállás. Nem sajnáltatod magad, mert tényleg, ki kíváncsi rá? Az, akivel szoros kapcsolatot ápolsz, és meg tudjátok beszélni élőben (vagy privát chat-en, telefonon, ha történetesen messze lakik). Nem közösségi téma, hanem a te magánügyed, és jogod is van ahhoz, hogy a magánügyed legyen.

2016. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Én pedig klinikai eset vagyok a köbön, mivel fent sem vagyok a facebookon.
2016. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még édeskevés ahhoz, hogy a depresszió jele legyen. Inkább csak zavar, hogy nem vagy népszerű a közösségi oldalon.
2016. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy mind2. Koszi az ertelmes valaszokat!
2016. szept. 8. 01:06
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem depresszió ha nem írsz kommenteket. Elárulom én sem szoktam. Soha! Ez nem depi, inkább megfontoltság. Ha van véleményem az adott témáról, inkább privátban megírom, mert nem kell tudni másnak az én véleményemről, illetve ahogy mondtátok is, lehet nem is érdekli őket.. Elég egy like, abból sokminden kiderül.. És egy személyes vélemény: normális ember nem kommentel minden jött mert posztot.. :)
2016. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!