Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel?

Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elegem van.Gyűlölöm magamat...Van egy kis tündéri aranyhörikém....aki már nem igen éli meg a reggelt...

Szegénykém idős...

Ha meghal...hogy dolgozzam fel?Már órák óta sírok miatta...és még fogok is..



2016. szept. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Még él :) Használd ki az alkalmat és gondolj arra hogy utána már nem fog fájni neki semmi :) Tudom-tudom sablon szöveg de mindig optimistán kell hozzáállni a dolgokhoz.
2016. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igazad van.

csak annyira fáj...hogy....úgy érzem nem adtam meg neki mindent.Mindent amit érdemelt volna.jó élete volt mások szerint,de szerintem..ha igazán jó ember lennék akkor mindent megadtam volna neki,erőmön felül is.

2016. szept. 8. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán szereted, akkor mindent megadtál neki.

Ha 100%-ig esküszöl arra hogy nagyon szereted, akkor semmi kétség afelől hogy ne adnál meg neki mindent.

Már azzal is sokat adsz hogy ennyire szereted.

Kevesen sírnak ennyire állatkájuk iránt.


A sírás jó.

Az ember sírással dolgozza fel a rosszérzést.

Minél nagyobb a gond, annál jobban sír az ember. Minél többet sír abból látszik milyen súlyú a gond.

És minél többet sírsz annál több rossz érzés távozik belőled.

Ez a szorongás feldolgozásának folyamata. Megszabadulni a rossz érzésektől, érzések kiadásával, sírással, megbeszéléssel vagy gondol leírásával lehet megszabadulni.

Plusz

hidd el meg adtál neki mindent.

Ha nem így lenne, nem is foglalkoznál azzal ennyit tényleg megadtál e neki mindent.

2016. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ez nagyon jól esett...:')

Még megvan a kis hercegnőm.

Azóta megnyugodtam,nagyjából sikerült

oda eljutnom hogy ha maghal akkor is nem fog szenvedni...Idős.Nagyon szeretem. Ő a mindenem. ♥

2016. szept. 13. 17:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Szegénykém ma reggel elpusztult... :'(
2016. szept. 19. 07:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Gyászold meg helyesen ahogy illik. :) És kitartás

2016. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :') <3
2016. szept. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!