Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel, hogy a...

Hogyan dolgozzam fel, hogy a tippmixpro-n egy nap alatt elbuktam 150 ezret?

Figyelt kérdés
Tuti tippet mondtak én meg bebuktam, most lelkiismeret-furdalásom van, mit csináljak, hogy enyhítsem a lelki fájdalmam? Az én pénzem volt, nem tartozok elszámolással senki felé, de akkor is...
2015. aug. 31. 16:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul amúgy nagyon spórolós vagyok, de most engedtem a csábításnak, tuti most fél évig nem fogok enni csak kenyeret meg vizet, pedig nem vagyok rászorulva. :(
2015. aug. 31. 16:06
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha az jó a lelkednek, akkor böjtölj, menj el gyónni, meditálj a bukásodon, stb...

Avagy csinálj valamit amivel vissza tudod szerezni a pénzt. Ne szerencsejátékozz többet, ott mindég a "bank" nyer.

2015. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Már nem tudod visszacsinálni.

Ha ezzel nem ártottál senkinek sem, akkor nem kell ennyire kiborulni.

Tanulj belőle, legközelebb ne dőlj be a "tuti" tippeknek.

2015. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem ez kellő büntetés számodra. Csillapítani nem tudod, csak az idő. Amit elbuktál azt sajnos soha nem fogod tudni visszaszerezni. (átvitt értelemben, mert ugye az összeg majd meglesz.)
2015. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is van egy tippem. Meg mixelni sem kell ... adsz szazezret, en lelepek es egybol csak 100 ezret buktal ... ugye mennyivel jobb mint 150? :) Az en tippem utan sokkal kisebb lenne a banatod :D
2015. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mantis religiosa ***** válasza:

Néhány éve Én is buktam egy nagyobb összeget néhány tuti tippnek köszönhetően, (nem ekkorát, de Nekem igencsak be tett pár hétre anyagilag), és megfogadtam, hogy két évig nem játszok semmilyen szerencsejátékot. Már három éve tartom a fogadalmat, és minden évben örülök annak az összegnek, amit azzal nyertem, hogy nem játszottam el.


Ha nagyon hiányozna egy kis szerencsejáték, menj fel a gratilotto honlapjára, ott ingyen játszhatsz, nagy ritkán nyerhetsz is, mindezt ingyen!

2015. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mantis religiosa ***** válasza:
Ja! www.gratislotto.hu
2015. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem hiányzik, most játszottam először (és asszem utoljára). Hülye voltam, hogy hagytam magam rábeszélni, de nem vagyok játékfüggő. :)
2015. aug. 31. 16:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi volt az a tuti tipp,elmered mondani?
2015. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem egy bizonyos tipp, hanem fogadási szisztéma...
2015. aug. 31. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!