Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valakiről megálla...

Hogyan lehet valakiről megállapítani hogy hány éves?

Figyelt kérdés
Tetszik egy szép lány nekem és valószínűleg korom belli lehet vagy talán egy picit fiatalabb.Csak azért kérdezem mert nem nagyon értek ehhez és nem szeretnék egy jóval idősebbel össze jönni akin nem látszik. A válaszokat előre is köszönöm.
2016. szept. 9. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Trukkos kerdes. A 30as nok gyakran alcazzak magukat tini lanynak hogy becsalogassak a pinajukba a penzes pasikat. Nehez meg mondani. Talan a kezen latszik a legjobban.
2016. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A zápfogai kopásából meg tudod állapítani a korát.
2016. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hmm van benne valami én az arcukat szoktam figyelni valamit nem lehet sminkel elrejteni.
2016. szept. 9. 19:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem a fogaiból hogy?
2016. szept. 9. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
A kezükből sem feltétlenül. Engem negyvenesnek, ötvenesnek néznek, mert kövér vagyok, egyébként 32 éves. A kezeim viszont pont ugyanolyanok, mint 18 éves koromban, nem olyan undorító eresek, mint a kortársaimnak.
2016. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

ujjon a holdacskák alapján általában, 21-23 éves korra eltűnnek kivétel talán a hüvelykujj

am miért nem kérdezed meg tőle?

2016. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát azért nem kérdezem meg mert még nem ismerem és sajnos nem beszélgettem még vele(de fogok).És azért így egyből rákérdezni hogy hány éves vagy...nem tudom nem a legjobb ötlet.
2016. szept. 9. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:

6. ezt meg honnan vetted?

Nekem 32 évesen még simán megvan minden holdacska.

2016. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd meg hány éves, nekem mindig megmondták, sok lánytól kérdeztem a sulimban, haverjaim ismerősei.
2016. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!:)
2016. szept. 9. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!