Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megállapítani...

Hogyan lehet megállapítani valakiről, hogy meleg?

Figyelt kérdés

(Hülye és bunkó válaszokat nem kérek, köszönöm!)


Én is meleg vagyok, de én ezt sosem tudtam megmondani, vagy akár megsaccolni.

Ellenben van olyan meleg ismerősöm, aki elég jól meg tudja mondani valakiről, hogy meleg vagy esetleg bi. És legtöbbször tényleg igaza van.


Honnan lehet ezt megállapítani? (most ha az öltözködést nem nézzük, bár ez is kétes eléggé)

Milyen viselkedésből, beszédből (nem affektálás...) lehet ezt megállapítani, vagy saccolni?



2015. márc. 28. 23:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Mit kell néznem, mire kell figyelnem ahhoz, hogy én is jól le tudjam szűrni? :D


Vagy mit csinál valaki mondjuk, ha bejövök neki?

2015. márc. 28. 23:54
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz pontosan leírni, mert ez emberenként változó. Van akinek a nézése, a tekintete, van akinek a mozdulatai. Ha leírnám, hogy miket látok meg egy pasiban, akkor lehurrognátok, hogy "de azt én is csinálom, mégse vagyok meleg".
2015. márc. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Általában vékony, magas, - női szemmel - sármos kinézetű alak. A megnyilvánulása (általában) nem bunkó, hanem behódoló, már-már nyálas. Néha bunkó a stílusa, de észrevehetően nem az a "Én mindent tudok, de te akkor is × vagy!", hanem az a lehengerlő stílusú (tehát nem aláz porig, ha × beszél az ember).
2015. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy érdekes kérdés, magam is feltettem már, de sosem találtam igazán használható választ, így hát megírom a saját tapasztalatomat. Van egy srác például,akit én már lassan 3 éve ismerek és napi szinten találkozom vele (kollégium, fősuli). Ez idő alatt nem volt barátnője és facebook-ot, egyebeket elnézegetve korábban sem nagyon lehetett. Vékony, helyes, barátkozó, közvetlen, vicces srác, pillanatok alatt felszedhetne egy csajt, de nem teszi. Kb egy éve már érzem, hogy bejön nekem, de sajnos elég gyáva voltam ahhoz, hogy közeledjek hozzá. Azonban mostanában kicsit többet találkozunk és erőt vettem magamon, ha beszélek vele mélyen a szemébe nézek és figyelem a reakcióit. Feltűnt, hogy ha a közelében vagyok valamiért elképesztő módon flegma és támadó a környezetében lévő lányokkal. Egyébként meg jóban van velük. Ezt elég érdekesnk találom. De hogy ennek a hosszú írásnak legyen valami köze a kérdésedhez is, sokszar azt tanácsolják, hogy ismerd meg jól, akiről feltételezed, hogy meleg és kérdezz rá, másképp úgy sem tudod meg az igazat. Nahát valami hasonlót követtem el én is: pár napja elmentünk sörözni, sokmindenről beszélgettünk és felhosztam a témát, hogy nem kellene-e már végre neki egy csaj (pont azért eröltettem, mert erről sosem beszél), hát egy elég erőteljes "nem" volt a válasz, utána kérdőre vontam, hogy miért nem kommentálja a kérdést és csak hárított. Ez persze nem bizonyíték semmire, de kindulási pontnak tökéletes, javaslom próbálkozz Te is valami hasonlóval és csak szép apránként, semmiképp sem tolakodóan. (22/F)
2015. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezt hívják gaydar-nak. Van, akiről tényleg lerí, ahogy rád néz vagy a hasonló neműekre, ahogy gesztikulál, amilyen hangszínben beszél. Van, akiről meg meg se mondanád, mert nem "hirdeti" úgymond, pl. a nőiesebb nők vagy férfiasabb férfiak.
2015. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És hogyan tudnám ezt a "megfigyelői képességet" kifejleszteni? :D mire koncentráljak? Mik a jelek? :D

Sajnos sosem voltam egy jó emberismerő.

2015. márc. 29. 14:00
 7/11 anonim válasza:
95%

Van egy nagyon jó barátnőm, egyszer ültünk egy amatőr rocksuliban és rám kérdezett: Nem vagyok egy kicsit b*zi? Aztán mondom de, de honnan, ha nem is mondtam.


Azt Mondta, hogy valami többedik érzéke van erre :).

2015. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ez érzék. Nincs erre leírás, persze van egy csomó testbeszédről szóló könyv, de alapvetően vagy van ehhez érzéked, vagy nincs.
2015. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem beszél úgy, mint egy kozmetikus csaj készre b****a és nem is tartja a csuklóját hátrahajlítva irgalmatlanul, meg nem is bukik le seggnézésen vagy kizárólag orál videók böngészésén, meg hasonló "enyhén" árulkodó dolgokon, akkor sehonnan. Tényleg sehonnan.
2015. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Én erre kitaláltam egy jó trükköt, persze én nem vagyok meleg, de van egy munkatársam akiről mindenki azt gondolja hogy az. Szóval ha mögé lopózol, majd egy meleg párás lehellettel együt, bekapod a fülcimpáját, megszopkodod, megbügyörészed a nyelveddel. Ha erre nem az a reakció hogy kitépi a gerincedet, hanem hangosan felsikongat és vihog akkor tuti hogy bzi. Persze senki sem merte bevállalni hogy megcsinálja a sráccal. De van egy másik, amit az egyik barátom bzi gyorstesztnek hív. ez nem az én találmányom, szóval a srác közelébe mész, mélyen belenézel a szemébe, ÉS közelről az arcába mondod CSÉK (ez a szó péniszt jelent) és ha elkezd csillogni a szeme, akkor tuti hogy bzi. Remélem hogy valamelyik teszt hasznos lessz a számodra. Gyerekek egyszer élünk úgyhogy élvezzük az életet. remélem nem sértettelek meg benneteket ezzel
2015. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!