Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt fiúként 4 órát játszan...

Felnőtt fiúként 4 órát játszani a Ratchet and Clank-el mennyire durva és gáz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt fiú mi?
2016. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Én napi 7 órát is tudok játszani a Tyrian 2000-rel.


Az lenne gáz ha a Hello Kitty Roller Rescue-val játszanál ennyit :DDDD

2016. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oook de ratchet nem gyerekes?
2016. szept. 9. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki eltemeti magában a gyereket, nem mer gyerekes dolgokkal játszani, azzal a pszichológus szívesen beszélget :)
2016. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki dönti el, mi "gyerekes"? A mai vérpistikék, akik mást se tudnak, csak a Call of Dutyit nyomni és ócsárolni a többi játékot?

Meg aztán mi számít felnőttes játéknak? Business management? Vagy pasziánsz/aknakereső? Ez ökörség.

2016. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
47%
Sokkal gyerekesebb, amikor piával ordenáré dolgokon szórakozunk, anélkül meg 1 viccet se értékelünk, ez a véleményem.
2016. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Először is felnőttként játszani egyáltalán nem gáz bármivel. Mi ivós partikon Little Big Planetezni szoktunk és van hogy Ed Edd és Edy-t nézünk. Nekem a RaC-ból a Tools of Destruction volt meg, de nekem személyesen nem jött be.

Ha van 4 óra szabad időd amit úgy tudsz eltölteni hogy azt csinálsz amit akarsz negatív hatás nélkül akkor nyugodtan Ratchet-ezzél. Ezek a játékok arra vannak hogy szórakoztassák az embert. Ha ez szórakoztat akkor miért lenne gáz? Semmi negatív hatása nincsen azon kívül ami időt elvesz.

2016. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Ratchet and Clank az tök jó, nem gáz szerintem.
2016. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!