Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egy pszichológus...

Milyen egy pszichológus magánélete?

Figyelt kérdés
A nőket nem ijeszti, vagy zavarja ha egy férfi pszichológus? Mert ugye egy pszichológus mások fejében "turkál". Tudja, hogy mi játszódik le bennük. A nők nem szokták azt mondani, hogy "kösz nem, majd ha lesz valami problémám"?

2014. márc. 9. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem gondolatolvasó.
2014. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint bárkié. Tudom, mert van ilyen rokonom.
2014. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha a párom hivatása ez lenne. Vagy akármilyen segítő szak. Lenne közös témánk az biztos. :)
2014. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mint bárki másé
2014. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Leendő exférjem hasonló, csak ezoterikus változatban. Azt hittem, tökjó, de nem az. Talán ha én is az lennék. (Vagy még rosszabb lenne) Így viszont egy pácienst lát bennem, nem egyenrangú partnert. Ő mindig, mindent jobban tud (még a saját érzéseimet is), mert ő tanulta, én meg nem stb.. És ezt nem haragból mondom, mások is így látják. De nem hiszem, hogy mindenkinél így van. Ja és 24 órában a pácienseivel foglalkozik, úgyhogy leginkább NINCS magánélete. Vagy esetleg a páciensekkel.
2014. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!