Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szólnátok hozzá? Csak...

Ti mit szólnátok hozzá? Csak én vagyok 'régimódi'?

Figyelt kérdés
Barátommal már több hónapja együtt vagyunk, és a legjobb barátnőm jó pasinak tartja. 'Bejött neki, de nem komolyan'.Ők haverok már régóta. Akárhányszor összefut barátommal, flörtöl vele, nem tudok rá más szót, nyomul rá, barátom mwg nem tudja hogy reagáljon, röhög egyet. Engem viszont picit zavar, semmicbajom azzal ha beszelnek de ha olyanokat ír neki hogy jó lenne ha befeküdne mellé az ágyba az már elég zavaró. A barátnőmnek van párja.
2016. szept. 12. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy régimódi, én is néznék kicsit az ilyen beszólásokra, főleg hogy egy jó barátnőmtől jönnének az ilyen megjegyzések. Amíg a barátom röhög rajta, nem idegesítene a dolog, viszont azért a barátnőmmel való barátságba nekem ez a fajta pofátlanság nehezen férne bele.
2016. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baratnőd tiszteletben tarthatná azt, hogy együtt vagytok..

Amúgy a sztori amit írtál nekem kicsit zavaros.

A barátnőd nyomul a barátodra. A barátodat nem érdekli így semmi félni valód. Persze ilyen esetben érthető némi féltékenység. Azt viszont nem értem, hogy ki csábított kit az ágyába??

A barátnődnek barátja van ennek ellenére ilyet írkál? Ráadásul a barátnőjének a barátjának? De fordítva is így van, ha a te barátod írt neki...

Fú, kezdek belegabalyodni :D

2016. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A barátnőm írta az ágyasat a barátomnak :D igen, neki is van barátja de akkor épp összekaptak valamin. Nem mondanám hogy féltékeny vagyok, bízom a páromban és udom hogy szeret, csak rosszul esik hogy az egyik legjobb barátnőm csinálja ezt...

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. szept. 12. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszélni a baratnőddel. Ha egy kicsit is, de rosszul esik a dolog, bánt. És nehogy már a barátnőd bántson meg! Például kérdezd meg tőle, hogy neki hogy esne vagy hogyan reagálna ha te írnál ilyeneket az ő barátjának..
2016. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
A barátnőd egy rib..anc. Csipán ez a probléma. Minek barátkozol ilyen emberrel?
2016. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha komolyan bejönne neki?

Most képzeld el, hogy ezt csinálja úgy, hogy van barátja és a tiéd annyira nem tetszik neki.

Egyszer nem lesz pasija és a tiéd nagyon bejön neki...

Tapasztalat, minek ellenség, ha ilyen barátja van az embernek.

2016. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!