Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert baj az, ha valaki nem...

Miert baj az, ha valaki nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ugy vettem eszre, hogy eleg nagy felhaborodast valt ki nehany emberbol az, ha valaki nem szereti es nem is szeretne gyereket. Miert?


Van ilyen ferfiben es noben is. Ket ilyen ember boldogan le tudja elni az eletet egymas mellett gyerekek es unokak nelkul is.



2016. szept. 12. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen emberekből bármi felháborodást vált ki. Egyszerűen keresik a lehetőségét, hova eresszék ki a dühüket. Ennyi.
2016. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem baj. Inkább az a baj ha valami gyökér bele akar szólni az ilyesmibe. Mindenkinek a magánügye hogy akar e gyereket vagy sem.
2016. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 klopusz ***** válasza:
90%

Ez mindig is így volt és így is marad.

Az emberek nem akarják elfogadni azt, ami a "nagy könyvben" megírtaktól eltér. Vagyis a szabad akaratból választott gyermektelenséget például.


A gyerekeket nem kell szeretni (sokszor én is a falnak tudnék menni tőlük). Inkább ne legyen csemetéje annak, aki nem szereti őket, minthogy engedjen az unszolásnak és úgy szüljön.

2016. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert akik nem akarnak gyereket, valószínűleg sokminden olyasmire is képesek annak érdekében, hogy ne legyen gyerekük, ami a felháborodók szerint bűn (pl. abortusz, bizonyos fogamzásgátló eszközök, stb.).
2016. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
4: A szex is bűn, nem? ;)
2016. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

vegyük két részre bontva ezt a kérdést:

1)vannak, akik nem szeretnének gyereket nemzeni,szülni.

- ez nem baj, senki szerint nem baj, aki károg, az le van tojva.

Ez a rész lezárva.


2) vannak akik, nem szeretik a gyerekeket

Ez elég érthetetlen, hogy mi áll mögötte:


ez az érthetetlen háttér, ami miatt sokan felháborodnak ezen!!!


Mert az embereket nem szeretik? - akkor mi a lfst várnak, őket sem fogják szeretni, sőt utálni fogják.

Ők nem voltak gyerekek? hogy lettek azonnal felnőttek?

nehéz gyerekkoruk volt és irigylik akiknek jobb?

Vagy nem tartják a gyereket embernek? Ez nagy tudati defektus. Nem fogják elfogadni az emberek, egy társadalomban vannak gyerekek, fiatalok, felnőttek, öregek - aki ezt nem érti, azzal baj van, ezeknek elmegyógyintézetben a helyük.


Ez van. Borzasztó jó lenne ezeket tisztázni,

fárasztó, hogy szinte naponta itt van a gyakorin a "nem szeretem a gyerekeket, visítanak stb"


Kérdező, te melyik kategóriába esel?

2016. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6-os


En szeretem a gyerekeket, de semmi bajom azzal, aki utalja oket.

2016. szept. 12. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:
6os: nem adtál elég választást. Vannak, akik a felsorolt okokon kívül állnak és nem szeretik a gyerekeket. Ebbe belegondoltál?
2016. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

#7 a kérdésed akkor helyesen így szól: Miért baj az, ha valaki nem szeretNE gyereket?

#8 egészítsd ki, tiéd a pálya!

2016. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább azt vettem észre,hogy akik nem akarnak,azok csúfolódnak azokon,akik meg akarnak. Facebook-on van egy bizonyos csoport,aki ezen csúfolódnak. A babás-mamás oldalon meg nincs csúfolódás.
2016. szept. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!