Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelentkeztem egy okj képzésre...

Jelentkeztem egy okj képzésre de el is ment a kedvem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyan szak amiről aztgondoltam nem lesz olyan nehéz, de most volt az első nap és matek is van benne, amitől elég nehéz, mert én nem vagyok reálos nem is ment soha a matek.. na meg semmi ilyet nem irtak előtte sehol, részletesen hogy milyen ez a szak, mi kell.. Most kicsit elment a kedvem nemtudom hogy fogom én ezt végig döcögni a saját szintemen..
2016. szept. 13. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Én főiskolára járok. Az okj-mnek a felsőfokú képzése, szóval az alap az ugyan az kiegészítve más tárgyakkal.


Nálunk is van matek, kémia meg mindenféle más természettudományos tárgy(a matekról én se tudtam).


A matektól az elején én is nagyon megijedtem, mert én se voltam egy matekzseni.

Fel is kellett újra vennem, mert nem vizsgáztam belőle, de kerestem egy tanárt és most már nem félek ettől a tárgytól. Egyébként nálunk is voltak olyanok, akik az első nap vagy az első vizsgaidőszak után otthagyták, mert nem tudtak teljesíteni vagy megijedtek.


Ha tényleg ezt szeretnéd csinálni, akkor ne add fel. Keress egy külön tanárt, aki elmagyarázza, úgy hogy megértsd. Órán egyébként sincs idő arra, hogy mindenkivel egyesével foglalkozzanak. Mindenhol vannak nehézségek ez ne tántorítson el. Így, hogy elkezdem járni tanárhoz, már nem is annyira félelmetes a tárgy.

Szerintem nem lehet olyan szörnyű, mint a mérnökök matekórái.

2016. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi az a képzés?
2016. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Nem megy minden könnyen. Meg kell dolgozni érte. Szerintem ne add fel rögtön.

Ha szeretnéd ezt a szakmát, akkor csináld végig.

És sem vagyok jó matekból, de mi azt csináltuk anno az osztálytársaimmal, hogy összeültünk páran és együtt gyakoroltuk a feladatok megoldását, mert egyedül nem boldogultam.

2016. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!