Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogászati asszisztens képzésre...

Morzsa kérdése:

Fogászati asszisztens képzésre jelentkeztem. Ezzel az eredménnyel van esélyem?

Figyelt kérdés
Szolnokra jelentkeztem ingyenes felnőtt oktatási képzésre.2 éves a suli. Érettségi a feltétel,viszont annak idején tiszta kettesre vizsgáztam. Azóta eltelt 12 év,és újra iskolapadba szeretnék ülni,de persze munka mellett.Adminisztrátori munkát végzek már évek óta. Szóval ezzel a bizonyítvánnyal lehet esélyem?
2016. júl. 23. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Melyik suliba jelentkeztél?

Nem nagyon szokták az érettségi jegyeket nézni, lényeg, hogy meglegyen az érettségi - ennyi

2016. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szolnoki Szolgáltatási Vásárhelyi Pál Közgazdasági,Egészségügyi Szakképző Iskolába.

Még attól is parázok,hogy esetleg lesz valami tesztírás,és hogy ott miket kérdezhetnek. (A gyógyszertári asszisztens képzésnél úgy tudom van tesztírás,főként kémia és biológia,plusz számításos)

2016. júl. 23. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Még nem iratkoztál akkor be?
2016. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Estire mennél?
2016. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elküldtem pár napja a jelentkezési lapot. Gondolom ha meglesz a megfelelő létszám,akkor indítják csak a képzést.
2016. júl. 23. 17:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából még semmit nem tudok az egészről,csak informálódok innen-onnan.
2016. júl. 23. 17:04
 7/11 anonim ***** válasza:

OKJ_n nem nézik az érettségi eredményt. Ha beleférsz a keretbe, akkor automatikusan felvesznek.

Teszt írás sincs, mivel a feltétel szimplán az érettségi, így más előtudást nem kérhet.

2016. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már nézegettem tételeket :) Mintha nem is ezen a bolygón lennék...sok-sok latin szó,kiolvasni sem egyszerű,nem még megjegyezni. :)
2016. júl. 24. 16:04
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeptemberben kezdődik a képzés. Szerintetek mikor kapok értesítőt,hogy felvettek e ? Minden nap nézem az emailt,állandóan elérhető vagyok telón is, és a postaládát is nézem,hátha levél formájában értesítenek.
2016. júl. 29. 13:34
 10/11 anonim válasza:
Szia, érfekelne felvettek-e ? Ha igen eddig mennyire tűnik nehéznek?
2016. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!