Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagyon gáz vagyok?

Szerintetek is nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 22 éves. Sajnos, 16 éves koromtól 20 éves koromig mély bipoláris depresszióm volt, vagyis konkrétan végig aludtam ezt a 4 évet, úgy hogy senki sem figyelt rám, a suliban csúfoltak, itthon meg folyamatosan csesztettek hogy én egy lusta trehány dög vagyok. 19-20 éves koromba csináltam egy okj-t, mert nem mertem elmenni egyetemre, majd tavaly, 21 évesen egy felsőfokú szakképzést csináltam az egyetemen de nem fejeztem be, hanem hozzá hasonló normális egyetemi szakra mentem most 22 évesen. Természetesen ez alatt a néhány év alatt sokat is dolgoztam, szóval nem csak a szüleim pénzén élősködtem. De most, 22 évesen úgy érzem, hogy teljesen elment a fiatalságom, és annyira gáz vagyok, hogy kb. minden ember lenézne ha hallaná az eddigi élettörténetemet.

Ti mit gondoltok? Ti lenéznétek emiatt? Szerintetek is öreg vagyok már a fiatalos dolgokhoz? (bulizás, szórakozás, célok felállítása)



2016. szept. 13. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A kor soha nem számít,csak az,hogy jól érezzük magunkat.A fiatalság örök:)
2016. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne legy buta :)

En pl miutan vegeztem a sulival,egy evet dolgoztam,es utana felveteliztem az orvosi egyetemre ugy,hogy sajnos nem jutottam be,mert kb semmi idot nem szantam tanulasra... Utana megegyszer neki futottam (ebben az evben) ugy hogy megint elmentem dolgozni,es majdnem bejutottam .. :)) Es most beiratkoztam egy mernoki karra,es nem banom hogy igy alakult. Hidd el en is sirhatnek az elhalasztott eveimert. Kb nem torten velem semmi jo,amiota elvegeztem a sulit(2014ben) de es siman vallalom mindenki elott a "tortenetem"

2016. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy gáz. Nekem is most jött el az idő 24 évesen, hogy végre tudjak dolgozni a jelenemen és a jövőmön is, elkezdtem egyetemre járni és minden napomat élvezem. A szociális fóbia, depresszió kisgyerekkorom óta velem volt, később borderline-személyiségzavar (amiből terápiákkal és önmunkával elég jól kimásztam, de azért még vannak furcsa dolgaim), gyógyszerfüggőség... Csak annyi, hogy nem mesélgetem, hogy mennyit voltam pszichiátrián, hanem a pozitívumokat inkább.
2016. szept. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nemm vagy gáz, kedves lánynak tűnsz, sok sikert az életedhez. :)
2016. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy öreg bulizni szórakozni és a többihez sem. Még nagyon fiatal vagy!!! Ismerek embereket akik még 30 évesen is szórakozni bulizni járnak. Szóval egyáltalán nem vagy öreg ilyen dolgokhoz!!
2016. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

lol nagyanyó.. vigyázz hnap elütnek és lehet h még igazad is volt:(

de most komoylan mire fel ez a huszonéves vagyk oda a fiatalságom hülyeség? munka barátok, sőt család mellett is lehet szórakozni akár 30 sőt képzeld 40:OOO(tudod ez neked már matuzsálemi kor de ige még ekkor is) évesen is.

2016. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, 24 vagyok és még minimum másfél év van vissza az egyetemből! :D Egyáltalán nem érzem, hogy elment a fiatalságom, csak később fogom bepótolni a dolgokat.
2016. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!