Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet egy pasinak izzadtan is...

Lehet egy pasinak izzadtan is jó illata, ha nem használ illatszereket? N

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy férfi, aki még izzadtan is jó illatú, érzem mikor elmegy mellettem. A többi meg szinte mind büdös vagy testszagú vagy pacsulis :)) Rákérdeztem, és azt mondta, hogy nem használ semmi illatszert. Talán a feromonjait érzem? :))
2016. szept. 14. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen tv sorozat különleges képességű emberekről és az egyiknek az volt a képességének az egyik fele,hogy a szaglása ember feletti volt.

a másik képessége pedig az,hogy a testszagok alapján képes volt összepasszoltatni az embereket.

gyakorlatilag bemutatta egymásnak a nagy ő-ket.


ösztönösen érezzük a másik ember alap illatából,hogy vele tudnánk a legsikeresebben szaporodni,gyakorlatilag a látvány után ez az első és legdöntőbb befolyásoló tényező,de ezt meg már a parfüm című könyv-film elemzi ki mélyrehatóan.

2016. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 5 éve nem használok semmilyen illatszert. A feleségem imádja az illatomat.
2016. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!